Про проект ВКурсе.ua

ВКурсе.ua — сайт новин, на який приємно заходити щодня, оскільки на ньому немає нісенітниць і завжди міститься лише актуальна і достовірна інформація. Ми пишемо лише про те, про що самі хотіли б читати.

Команда ВКурсе.ua регулярно проводить моніторинг більше ніж ста українських банків щодо основних курсів валют, таких як Долар США, Євро, Швейцарський Франк, Російський рубль, а також публікує дані від регіональних банків України.

Як додаток до інформації про курси валют спеціально для читачів ВКурсе.ua ми пропонуємо поради від фінансових експертів, їхні думки з приводу основних тенденцій на різних ринках України, а також найсвіжіші фінансові новини.

Ми орієнтуємося на активну і думаючу аудиторію українського Інтернету, бізнесменів будь-якого рівня і тих, хто вибрав кар'єру на противагу власному бізнесу, або лише планує займатися підприємницькою діяльністю. Якщо ви читаєте цю статтю, значить, нам є для кого працювати.

Наша мета — цікаві, актуальні, своєчасні новини, поради і факти, які допомагають відвідувачеві сайту економити власний час і сили на пошук і обробку даних. Завдяки ВКурсе.ua ви оперативно дізнаєтесь корисну інформацію і приймаєте рішення.

На сайті працює сервіс прогноз погоди, що дозволяє дізнатись про синоптичні зміни практично у всіх містах України. А коли ви зайдете поглянути на прогноз, дуже рекомендуємо знайти хвилинку для новин дня.

Ми поважаємо думку наших читачів, тому будь-які ваші побажання або зауваження в обов'язковому порядку будуть розглянуті командою ВКурсе.ua. Кожен без винятку користувач отримає відповідь на своє звернення. Пишіть нам.

Крім того, наш ресурс відкритий для співпраці з авторами. Якщо у вас є гідний матеріал, який ще не був опублікований іншими ЗМІ, присилайте його нам. У вас з'явиться шанс побачити його на сторінках нашого видання.

Команда ВКурсе.ua приймає новини від будь-яких авторів без обмежень щодо їх кількості, але не може гарантувати, що всі вони будуть опубліковані.


Знаходьтесь ВКурсі подій!