Новини / Аналітика / Банки vs blockchain: банки ризикують втратити сотні мільярдів доларів
19 липня 2016, 08:57
Розмір шрифта: А А А

Банки vs blockchain: банки ризикують втратити сотні мільярдів доларів

Банки vs blockchain: банки ризикують втратити сотні мільярдів доларів, технології blockchain, транскордонні перекази, банки
Банки vs blockchain: банки ризикують втратити сотні мільярдів доларів

Запізніла реакція банків на небезпеку з боку технології blockchain може коштувати фінустановам 150 млрд доларів, згідно з дослідженням міжнародної консалтингової фірми Bain.

Фінустанови досі не визначилися зі стратегією дій, що залишає сферу транскордонних платежів і торгівлю на фінансових ринках особливо вразливою щодо конкуренції з боку нової технології. Blockchain-альтернативи банківським моделям для транскордонних переказів вже набирають популярність, покращуючи ефективність і знижуючи витратність послуги. Те саме відбувається і з торгівлею на фінансових ринках.

Однак більшість фінансових установ залишається на стадії експерименту. Багато банків хвилюють такі нюанси, як масштабність технології bockchain, приватність інформації про перекази та волатильність електронних валют.

Інтерв’ю компанії Bain з більш ніж 50 вищих співробітників банків підтвердили, що банки ще недостатньо підготовлені до майбутньої революції в сфері фінансів.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Між українцями і банками може з'явитися арбітр

15 травня 2017, 17:55

Що відбувається в банківській системі України

25 квітня 2017, 09:31

Останні новини за сьогодні: