Новини / Аналітика / Без політичної стабільності немає регуляторного простору.
11 жовтня 2007, 08:08
Розмір шрифта: А А А

Без політичної стабільності немає регуляторного простору.

Без політичної стабільності немає регуляторного простору .,
Без політичної стабільності немає регуляторного простору.

Без політичної стабільності не буде регуляторного простору для виробництва продукції з високою доданою вартістю, яке підвищує ступінь економічної безпеки України, покращує показники зростання промислового виробництва. Про це РБК-Україна повідомив екс-урядовий секретар КМУ, кандидат економічних наук Віктор Лисицький, коментуючи заяву міністра економіки А.Кінаха про високу залежність України від зовнішньої економічно-політичної кон’юнктури і її вплив на зростання промвиробництва.

Наша ступінь інтеграції в світову економіку має досить хороші показники, але вони могли б бути кращими, якби адекватна політика Президента України, Секретаріату Президента, пояснив експерт. Багато указів і дій Президента і опозиції, починаючи з квітня поточного року, зокрема, указ про розпуск парламенту, інші постанови, не вписуються не тільки в європейські стандарти, але і в загальноприйняті, що безумовно підсилює нашу залежність від економічно-політичної кон’юнктури, і не кращим чином впливає на створення умов для розвитку виробництва продукції з високою доданою вартістю, додав В.Лисицький.

Розвиваючи дане виробництво, до якого, зокрема, відносяться високі інформаційні технології, що мають близько 90 % доданої вартості, транспортний комплекс, і викидаючи таку продукцію на внутрішні і зовнішні ринки, ми отримуємо додаткові кошти на фонд зарплати, податкові виплати, підвищуємо зростання промвиробництва, вважає В.Лисицький.

У той же час, на думку експерта, нинішній рівень зовнішніх фінансових кредитів в Україні свідчить про те, що зовнішня економічно-політична кон’юнктура поки не набагато виросла, хоча і залишається високою. Так, наші підприємства, банки, як і раніше, отримують непогані закордонні кредити: за перше півріччя 2007 р. наші підприємства отримали близько 29 млрд дол. зовнішніх запозичень, українська банківська система отримала більше 21 млрд дол., а уряд – більше 12 млрд дол., але суми кредитів могли б бути більшими в умовах політичної стабільності, заявив В.Лисицький.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: