Новини / Аналітика / Bitcoin і інші кріптовалюти незаконні в Україні – голова ради НБУ
25 березня 2017, 15:50
Розмір шрифта: А А А

Bitcoin і інші кріптовалюти незаконні в Україні – голова ради НБУ

Bitcoin і інші кріптовалюти незаконні в Україні – голова ради НБУ, Bitcoin, криптовалюти, українське законодавство, Богдан Данилишин
Bitcoin і інші кріптовалюти незаконні в Україні – голова ради НБУ

Біткойн (Bitcoin), інші віртуальні валюти/криптовалюти є грошовими сурогатами, які не мають забезпечення реальної вартості і не можуть використовуватися на території України як засобу платежу, оскільки це суперечить нормам українського законодавства, заявив голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин.

«Міжнародне поширення таких платежів робить цю категорію послуг привабливою не тільки для законослухняних споживачів, але і для протиправних дій», – сказав він в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

У той же час Данилишин зазначив, що Нацбанк України вивчає досвід впровадження інноваційних продуктів на ринку платежів і відстежує політику центральних банків і державних установ інших країн для того, щоб врегулювати питання віртуальних валют.

«Регулятор вітає всі ініціативи, які допомагають розвитку ринку безготівкових платежів в Україні, і відкритий для обговорення усіх нових тенденцій в цій сфері», – повідомив глава Ради НБУ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: