Новини / Аналітика / Британія в найближчі роки відмовиться від готівкових грошей, — соцопитування
9 травня 2017, 18:47
Розмір шрифта: А А А

Британія в найближчі роки відмовиться від готівкових грошей, — соцопитування

Британія в найближчі роки відмовиться від готівкових грошей, — соцопитування, безготівкові розрахунки, фінтех-компанії PPRO Group, Британія
Британія в найближчі роки відмовиться від готівкових грошей, — соцопитування

Згідно з даними дослідження британської фінтех-компанії PPRO Group, Британія скоро повністю перейдуть на безготівкові розрахунки. Вже у 2016 році на 247% зросла кількість платежів, здійснених за допомогою мобільних пристроїв. Про це повідомляє видання Хайтек.

Результати соцопитування серед британців свідчать про те, що близько 33% громадян вже взагалі не використовують готівку при покупки або оплати послуг. Зазначається, що серед британських миллениалов – людей «мережевого покоління» – вже більш ніж 51% не розраховуються готівкою.

Трохи інша ситуація серед людей старшого покоління. Тут, за даними PPRO Group, тільки 27% людей не розплачуються паперовими банкнотами.

Як показало соцопитування, майже 60% британців впевнені, що дуже скоро їх країна взагалі відмовиться від готівкових грошей. 12% громадян заявляють, що абсолютний відмова від «налу» у Великобританії відбудеться вже в найближчі 5 років. Ще 2% респондентів думають, що це станеться в рамках двох років.За результатами досліджень ринку готівки, фінтех-компанії PPRO Group прийшли до висновку, що найчастіше замість купюр британці використовують розрахунки банківськими картками. Багато також розплачуються за покупки та послуги за допомогою мобільних платежів – Android Pay і Apple Pay.

Для довідки, в минулому році у Великобританії було вироблено 38 мільйонів транзакцій через смартфони. Загальна сума цих платежів склала 288 мільйонів фунтів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці стали більше довіряти банкам

19 лютого 2017, 16:58

Знайдено найстаріший працюючий мобільний телефон Британії

17 лютого 2017, 09:43

WorldRemit запускає грошові перекази в Україну

7 лютого 2017, 14:47

НБУ повідомив, яке зростання безготівкових розрахунків очікує до 2020 року

1 лютого 2017, 18:24

Останні новини за сьогодні: