Новини / Аналітика / Українці відмовлятимуться від автомобілів
1 квітня 2017, 18:25
Розмір шрифта: А А А

Українці відмовлятимуться від автомобілів

Українці відмовлятимуться від автомобілів, безпілотні технології, автомобіль, райдшеринг
Українці відмовлятимуться від автомобілів

Згідно з результатами спільного дослідження компаній Sam Schwartz, Arcadis і HR&A, з розвитком безпілотних технологій приблизно половина всіх американських водіїв може відмовитися від володіння власним автомобілів на користь райдшерингу.Для створення доповіді «Безпілотне майбутнє» співробітники компаній вивчили вірогідний вплив безпілотних технологій на життя трьох показових для США міст — Нью-Йорка, Лос-Анджелеса і Далласа, пише Fast Company.

Дослідники розробили модель, яка дозволяє порівняти вірогідну вартість володіння власним автомобілем в майбутньому з вартістю райдшерингу безпілотних автомобілів, а потім на підставі декількох параметрів (кількість поїздок на день, вартість паркування, пробіг автомобіля, стан ринку) визначили точку, після якої водіям буде вигідніше відмовитися від особистого автомобіля на користь спільного споживання.

Використовуючи цей метод, дослідники дійшли висновку, що в Нью-Йорку частка водіїв, які через 15 років відмовляться від володіння власним автомобілів на користь райдшерингу, складе приблизно 60%, або 3,6 млн осіб. У Лос-Анджелесі, Далласі цей показник становив 44% і 31% відповідно.

«Якщо подивитися на середньостатистичне місто, то в більшості випадків приблизно 25% вуличного простору займають припарковані автомобілі, — каже Джо Якобуччі з інженерної компанії Sam Schwartz. — Якщо в майбутньому нам знадобиться всього одне паркувальне місце замість 20 сьогоднішніх, то ми зможемо створити поліпшені мережі міських автобусів, великі пішохідні зони, побудувати окремі велодоріжки, і тим самим „оживити“ наші вулиці».У липні минулого року глава компанії Tesla Ілон Маск анонсував створення райдшерингового сервісу безпілотних автомобілів Tesla Network. За словами підприємця, у майбутньому власник безпілотника Tesla зможе одним натисканням кнопки на смартфоні відправити свій автомобіль підвозити інших пасажирів, в той час як він сам перебуває на роботі або у відпустці, забезпечуючи собі таким чином стабільний пасивний дохід.
.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: