Новини / Аналітика / Справа про диплом
12 листопада 2009, 08:01
Розмір шрифта: А А А

Справа про диплом

Справа про диплом, диплом, вища освіта, Андрій Кислинський
Справа про диплом

Проти екс-заступника глави СБУ Андрія Кислинського порушено кримінальну справу. Про це він сам повідомив «Українській правді». «Я щойно повернувся від слідчого, який займався моєю справою. Він вручив мені постанову про порушення кримінальної справи проти мене», — сказав Кислинський. «Обвинувачення не висунуто, але мене підозрюють у тому, що я власноручно підробив диплом про свою вищу освіту і потім його використовував», — додав він. З якою метою —за його словами, «напевно, краще знає прем’єр».

«Вона (Юлія Тимошенко) ще у своєму дорученні написала, що мене треба притягти до відповідальності за зазіхання на бюджетні кошти та владні повноваження. Що вона мала на увазі, мені не зрозуміло. Можливо, ці бюджетні кошти — та заробітна плата, яку я отримував?» — сказав Кислинський. Він запевнив, що «продовжуватиме особисто кропітку роботу над тим, щоб установити істину».

«Особисто, оскільки я зараз не зв’язаний обов’язками. Крім того, я фактично позбавлений права на роботу, оскільки оригінали документів про мою освіту не були вилучені, а я сам добровільно їх віддав — і тепер не можу домогтися, щоб мені їх повернули. А від слідчого я випадково довідався, що вони вже в нього», — продовжив Кислинський. «Таким чином, без моєї згоди ці документи забрали. Виглядає так, ніби вони в мене їх поцупили, тому що за процедурою складається певний акт — я таких документів не бачив», — додав він. «Я звернувся до суду і буду оскаржувати порушення кримінальної справи, оскільки не згоден з перевіркою (справжності диплома). Тоді в мене з’явиться можливість ознайомитися з аргументацією тих, хто мене обвинувачує. Адже в суд вони мають надіслати документи, на підставі яких порушено справу», — сказав Кислинський. Він також підкреслив: «Свої показання я даватиму виключно суду, оскільки вважаю МВС необ’єктивною стороною цього процесу, з огляду на заяви керівництва (міністерства)». «Позавчора я був на допиті, на якому офіційно відмовився давати показання. Я написав власноручно в протоколі, що вважаю дачу пояснень МВС безглуздим кроком через необ’єктивну позицію керівництва Міністерства внутрішніх справ», — підкреслив Кислинський.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

На Близькому Сході перестали визнавати меддипломы України

12 травня 2017, 08:32

Гриневич розповіла, як зросли витрати на вищу освіту

18 березня 2017, 08:56

Вища освіта в умовах реформи: зміни громадської думки

15 березня 2017, 19:24

Садового можуть відсторонити від посади через смертельну недбалість — Луценко

15 березня 2017, 08:56

Останні новини за сьогодні: