Новини / Аналітика / Яким буде курс долара до 27 січня — прогноз Atlant Finance
21 січня 2017, 16:31
Розмір шрифта: А А А

Яким буде курс долара до 27 січня — прогноз Atlant Finance

Яким буде курс долара до 27 січня - прогноз Atlant Finance, міжбанківський валютний ринок, курс долара, українські банки
Яким буде курс долара до 27 січня — прогноз Atlant Finance

Тиждень на міжбанківському валютному ринку пройшла досить динамічно, гривні вдалося стабілізуватися і трохи зміцнити свої позиції.

Об‘єктивним курсом гривні, за розрахунками аналітиків, має стати діапазон 25,5-26,5 грн/$.

Наступного тижня очікуємо гривню в коридорі 27,1-27,9 грн/$ на міжбанківському та 28,0-28,8/$ на готівковому ринках.

На міжбанківському валютному ринку спостерігається переважання попиту на іноземну валюту над її пропозицією під дією ситуативних і сезонних факторів.

17 січня 2017 року пропозицію валюти було обмежено насамперед у зв’язку з тим, що 16 січня 2017 року в США був вихідний день (в честь Дня Мартіна Лютера Кінга). Відповідно, відсутність надходжень валютної виручки на рахунки українських банків вплинуло на обсяг обов'язкового продажу валютних надходжень.

В той же час залишаються актуальними інші фактори, про які раніше повідомляв Національний банк. А саме — сезонний спад ділової активності, переважно в агросекторі, що відображається в скороченні надходжень валютної виручки від експорту продовольчих товарів.

Також пропозиція валюти на міжбанківському ринку продовжує обмежувати наявність значної гривневої ліквідності компаній-експортерів, які в грудні отримали відшкодування ПДВ на 16 млрд. грн.

З початку поточного року Національний банк продав у ході аукціонів іноземної валюти на суму $108,8 млн, щоб запобігти надмірні коливання обмінного курсу гривні.

Крім того, Національний банк розширив перелік інструментів, які може використовувати для цих цілей.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: