Новини / Аналітика / НБУ необхідно переходити до більш м'яким монетарних способів підтримки економіки
31 січня 2017, 18:31
Розмір шрифта: А А А

НБУ необхідно переходити до більш м'яким монетарних способів підтримки економіки

НБУ необхідно переходити до більш м'яким монетарних способів підтримки економіки, НБУ, грошово-кредитна політика, економіка, монетарні методи
НБУ необхідно переходити до більш м'яким монетарних способів підтримки економіки

Національному банку України (НБУ) необхідно поступово відходити від жорсткої грошово-кредитної політики і застосовувати більш м‘які монетарні способи забезпечення розвитку національної економіки, вважає голова ради НБУ Богдан Данилишин.

«Правильна грошово-кредитна політика є третьою складовою економічного зростання. Вважаю, що потрібно поступово відходити від жорсткої грошово-кредитної політики в бік більш м’яких монетарних способів забезпечення розвитку національної економіки», — написав у Facebook Б. Данилишин.

При цьому він підкреслив, що надмірне таргетування інфляції стримує економічне пожвавлення.

«Ми повинні найуважнішим чином відстоювати свої інтереси перед нашими зовнішніми кредиторами, які змушують нас займатися надмірним таргетуванням інфляції, тобто, по суті, внаслідок цього, разом зі стримуванням зростання цін, ми вбиваємо також і паростки нашого економічного пожвавлення», — написав він.

При цьому Б. Данилишин додав, основною метою є економічне зростання.

«У всьому світі розуміють, що грошово-кредитна політика — це тільки засіб, а не мета економічного розвитку. Економічне зростання — ось що є метою. В Україні ж багато хто думає навпаки. Не може бути визнано задовільним стан, коли немає інфляції, але і немає економічного зростання», — написав він.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: