Новини / Аналітика / На найскромнішу квартиру в Києві доведеться збирати 19 років
16 травня 2016, 08:33
Розмір шрифта: А А А

На найскромнішу квартиру в Києві доведеться збирати 19 років

На найскромнішу квартиру в Києві доведеться збирати 19 років, столиця України, квартира, гроші на покупку, Олексій Половинкин
На найскромнішу квартиру в Києві доведеться збирати 19 років

Для того, щоб купити в столиці скромну «однушку» не в самому престижному районі, доведеться економити та відкладати 19 років. Це за умови, що ваша середня зарплата в Києві складає не менше семи тисяч гривень, а долар не здійснить черговий «стрибок в верх».Якщо кожен місяць відкладати по 30%, та за рік можна назбирати 26 тисяч гривень (біля тисячі доларів), то за 19 років ваш капітал складатиме 19 тисяч доларів, розповідає портал по працевлаштуванню Work.ua.

Назбирати гроші на покупку квартири, зазначає засновник тренінг-центру «Cashflow Ukraine» Олексій Половинкин, дуже складно — заощадження потрібно правильно інвестувати і примножувати. Однак перший крок — відкладати мінімум 10% від свого доходу. Ті, хто навчився правильно розпоряджатися зарплатою, в ідеалі можуть відкладати до 30% доходу. Якщо ж «зберігати» 30% нереально — потрібно шукати додатковий заробіток чи іншу роботу.

Спеціалісти радять ще один, більш швидкий спосіб, як можна купити квартиру.Якщо отримані гроші покласти на депозитний рахунок в банку, то необхідну суму можна накопичити всього за 7 років.

Так, за перший рік можна зібрати стартовий капітал — 26 тисяч гривень. Цю суму на рік покласти на депозитний рахунок в банку (середня ставка по українських банках на даним момент досягає 25% річних). Тобто, через рік з банку можна буде забрати вже 32,5 тисячі гривень.

Якщо протягом усього року, поки гроші лежать у банку, продовжити відкладати, то через два роки можна назбирати 58,5 тисячі гривень. Якщо ці гроші знову покласти на депозитний рахунок в банку, то за рік накапає 14,6 тисяч відсотків. Якщо цю операцію повторити шість разів, в результаті можна отримати 489 тисяч гривень.

Нагадаємо, що після кризи кількість угод на ринку житла значно скоротилося. Так, якщо ще два роки тому в першому кварталі року в столиці продали 3,4 тисячі квартир, то за аналогічний період цього року — всього 1,7 тисяч. У ситуації, коли пропозиція значно перевищує попит, власники житла змушені продавати квартири задешево. Але навіть дещо знижена ціна на квартири не дає можливість українцям швидко та доступно купувати житло.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Мрія: як безкоштовно отримати квартиру в Україні

11 травня 2017, 10:56

Столична влада розповіла, скільки туристів очікується до Євробачення

2 травня 2017, 11:25

57% українців хочуть жити в багатоквартирних будинках

24 квітня 2017, 09:46

У столичних школах і дитсадках встановили камери відеоспостереження і «тривожні кнопки»

4 квітня 2017, 18:57

Останні новини за сьогодні: