Новини / Аналітика / «Нафтогаз» стане банкрутом в разі програшу «Газпрому» в Стокгольмському суді, — Вітренко
23 березня 2017, 15:28
Розмір шрифта: А А А

«Нафтогаз» стане банкрутом в разі програшу «Газпрому» в Стокгольмському суді, — Вітренко

"Нафтогаз" стане банкрутом в разі програшу "Газпрому" в Стокгольмському суді, - Вітренко, Нафтогаз, Газпром, Стокгольмський суд, банкрутство
«Нафтогаз» стане банкрутом в разі програшу «Газпрому» в Стокгольмському суді, — Вітренко

За словами Вітренко, при ліквідації “Нафтогазу” всі його активи розпродаватимуться. Якщо “Нафтогаз України” програє “Газпрому” в Стокгольмському суді, то стане банкрутом.

Про це заявив головний комерційний директор “Нафтогазу” Юрій Вітренко.

“Ми не хочемо програвати “Газпрому”, тому ми зробили все можливе, для того щоб “Газпрому” не програти. Але навіть якщо буде відповідне рішення, то це буде зобов’язання “Нафтогазу” – не України.

Держава не покриває ніякі зобов’язання “Нафтогазу”, вона не несе відповідальність. “Нафтогаз” просто буде банкрутом”, – сказав Вітренко. За його словами, при ліквідації “Нафтогазу” всі його активи розпродаватимуться, а кредитори “в межах певної черги будуть отримувати відповідні кошти”.

При цьому Вітренко наголосив, що українська ГТС за жодних обставин не буде передана в приватну власність. “Це державна власність, “Нафтогаз” її просто використовує. Забрати її неможливо. Держава просто забере її у “Нафтогазу” і передасть новому оператору”, – підкреслив Вітренко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: