Новини / Аналітика / «Потрібно підвищувати пенсійний вік»: експерт про майбутнє українців на заслуженому відпочинку
4 лютого 2017, 16:59
Розмір шрифта: А А А

«Потрібно підвищувати пенсійний вік»: експерт про майбутнє українців на заслуженому відпочинку

"Потрібно підвищувати пенсійний вік": експерт про майбутнє українців на заслуженому відпочинку, пенсійний вік, єврокомісія, Лідія Ткаченко
«Потрібно підвищувати пенсійний вік»: експерт про майбутнє українців на заслуженому відпочинку

Експерт пояснює: якщо збільшити пенсійний вік, кількість пенсіонерів скоротиться на один мільйон.В Європейському союзі середній вік виходу на пенсію досяг 65 років.

Більш того, Єврокомісія рекомендувала підвищувати пенсійний вік до 70 років. Німці вже зараз виходять на заслужений відпочинок в 67 років. З усіх європейських країн раніше всіх пенсійний вік настає в українців – в 60 років. В Білорусі, за рішенням президента Олександра Лукашенка, пенсійний вік підвищили на п'ять років.

Днями міністр соціальної політики Андрій Рева у своєму коментарі одному з інтернет-видань заявив: МВФ наполягає на підвищення пенсійного віку. Старший науковий співробітник інституту демографії та соціальних досліджень Лідія Ткаченко впевнена: в Україні необхідно підвищити пенсійний вік.

«Потрібно підвищувати пенсійний вік. Це робиться не для тих людей, хто зараз вже на пенсії, і навіть не для тих, хто зараз у передпенсійному віці. Рішення можна прийняти сьогодні, а почати підвищення пізніше.

Можна намітити якийсь покоління – скажімо, ті, які народилися в 90-х роках, на початку 2000-х, і призначити їм вже більш високий пенсійний вік. Ці покоління самі нечисленні, поки вони будуть формувати робочу силу, навантаження на пенсійну систему буде зашкалювати. Якщо не підвищувати їм пенсійний вік доведеться підвищувати податки і ставки ЄСВ. Коли ці нечисленні покоління будуть виходити на пенсію (це як раз буде кінець 2050-х років), буде невелике ослаблення напруженості, і можна буде платити їм більш щедрі пенсії», – впевнена експерт.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Останні новини за сьогодні: