Новини / Аналітика / Україна готова.Залишилося вмовити англійську королеву
28 січня 2017, 18:43
Розмір шрифта: А А А

Україна готова.Залишилося вмовити англійську королеву

Україна готова.Залишилося вмовити англійську королеву, зона вільної торгівлі, Brexit, Велика Британія
Україна готова.Залишилося вмовити англійську королеву

Ситуація щодо збереження зони вільної торгівлі між Україною та Великою Британією може набрати актуальності через Brexit. Проте Україна вже заявила про свою готовність до переговорів щодо її збереження у випадку виходу британців зі складу Європейського союзу.

Це питання, нагадаємо, є актуальним у сенсі того, що в результаті референдуму, який відбувся в Британії, парламент голосуватиме за рішення про надання уряду дозволу почати процес виходу країни з ЄС. Про що вже винесена постанова Верховного суду. Очікується, що парламент дасть свою згоду до 31 березня. Саме ця дата була встановлена урядом в якості крайнього терміну для початку процедури виходу з ЄС.
Отже, аби не випасти з зони особливого партнерства з однієї з найвпливовіших країн Європи, Україні слід вже сьогодні вдаватися до діалогу з британськими партнерами, але поки що на неформальному рівні.

Про це повідомила торговий представник України Наталія Микольська: «Формально ми можемо почати відповідні консультації лише після того, як Британія подасть офіційну заявку про вихід з ЄС, втім, неофіційні консультації, вже ведуться» — цитує її слова Українська Правда.

«Але тут також проблема — британські чиновники самі не знають, як буде проходити Brexit і коли буде подана заявка. Тому поки що це питання на паузі, але ми підтвердили, що готові оперативно розпочати такі переговори», — вважає Наталія Микольська.

Між тим, від себе, перефразовуючи старий одеський анекдот додамо: Україна готова, але лишилося ще вмовити англійську королеву, або принаймні доньку Рокфеллера.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Великобританія не хоче платити 100 млрд євро за Brexit

3 травня 2017, 13:43

Останні новини за сьогодні: