Новини / Аналітика / Від заборони грошових переказів з Росії в Україну програли обидві сторони, — екс-міністр економіки
8 травня 2017, 17:38
Розмір шрифта: А А А

Від заборони грошових переказів з Росії в Україну програли обидві сторони, — екс-міністр економіки

Від заборони грошових переказів з Росії в Україну програли обидві сторони, — екс-міністр економіки, грошові перекази, заборона, Віктор Суслов
Від заборони грошових переказів з Росії в Україну програли обидві сторони, — екс-міністр економіки

Після вступу в силу закону про заборону грошових переказів з Росії в Україну постраждають як прості громадяни, так і бізнес обох країн.

Таку думку кореспонденту ГолосUA висловив екс-міністр економіки України Віктор Суслов.

«Постраждали, перш за все, українські громадяни, що працюють в Росії, які переводять гроші для своїх сімей. Поки що здійснюються перекази через банки, за умови відкриття банківських рахунків. Доступні також поштові телеграфні перекази. І звичайно, люди знаходять можливість перевозити готівку з допомогою якихось знайомих. Така фінансова війна абсолютно безглузда. Вона завдає шкоди і громадянам, і бізнесу, і просто закриває дуже важливий сектор фінансових послуг, — пояснює експерт.

Також Віктор Суслов додав, що для України вигідно буде повернути все на свої місця і прибрати всі заборони, так як це тягне за собою чималі збитки для країни.

«Грошові перекази з Росії в Україну становлять кілька мільярдів доларів у рік. Це величезна сума, і Україна повинна бути зацікавлена, щоб ці гроші легально приходили в Україну. Це валюта, яка підтримує наш платіжний баланс. Тому була допущена помилка, коли почали цю платіжну війну», — зазначив експерт.

Експерт зазначає, що від таких заборон страждає також і іноземний бізнес.

«Тут все програли. Програв як український, так і російський бізнес. В тому числі, програв також іноземний бізнес, оскільки отримав певні обмеження на участь в цьому секторі. Потрібно вступити в переговори з російською стороною і повернути ситуацію до тієї, яка була до перших заборон. Нічого складного тут немає. Потрібно бачити інтереси держави та громадян, а не будувати різні перешкоди для блокировкиполучения валюти з інших країн», — вважає Суслов.

Нагадаємо, 4 травня 2017 року в Росії вступив в силу закон, що забороняє грошові перекази в Україну з РФ з допомогою іноземних платіжних систем.

До того, 17 вересня 2017 року Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про персональних спецсанкциях щодо РФ. У розширений список санкцій потрапили шість популярних російських платіжних систем. Серед них — платіжні системи «Золота корона», «Колібрі», «Міжнародні грошові перекази Лідер», «Юністрім», Anelik та Blizko.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Без Apple, Lego і Nokia: Українська митниця перестала пропускати посилки більш ніж тисячі торгових марок

31 травня 2017, 10:44

Українцям пообіцяли обвалити ціни на грошові перекази

25 травня 2017, 14:08

Генпрокуратура хоче створити реєстр справ Януковича

22 травня 2017, 11:04

Нехай щастить бухгалтерам: як українці відреагували на заборону 1С

16 травня 2017, 18:13

Останні новини за сьогодні: