Новини / Аналітика / Втрата врожаю з-за снігу: що буде з цінами
19 квітня 2017, 17:04
Розмір шрифта: А А А

Втрата врожаю з-за снігу: що буде з цінами

Втрата врожаю з-за снігу: що буде з цінами, плодові дерева, урожай, ціни, Ігор Кирильчук
Втрата врожаю з-за снігу: що буде з цінами

Незважаючи на прогнозовану втрату врожаю плодових дерев на 30% із-за несподіваних снігопадів, ціни на фрукти майбутнім влітку навряд чи зростуть

Про це Politeka повідомив економіст Ігор Кирильчук.

«Це ніяк не позначиться на цінах в магазині. Є ж запас продуктів, і якщо якесь село виявиться без продуктів, то їх просто завезуть з сусіднього села. Цей одноденний сніг ніяк не впливає на ціни. Що ж стосується врожайності плодових дерев – так, вплинути може. Але тут потрібно говорити не про ціни в магазинах, а про рівень врожайності плодових в конкретному районі», — зазначив він.

Схожу думку висловив і незалежний аграрний експерт Володимир Жмуцький. За його словами, подібне похолодання не є серйозною проблемою для аграріїв.

«Думаю, ситуація навряд чи вплине на ціни, адже це не глобальна проблема. Як кажуть «сім років мак не родив – і голоду не було». Так і тут. Це цілком нормальне явище, адже в цей час досить часто в Україні превалює саме така погода», — уточнив він.

Жмуцький також нагадав, що, за прогнозами синоптиків, весна повернеться в Запоріжжі, Харків, Дніпро та інші засніжені міста вже в найближчі дні.

Нагадаємо, раніше експерти повідомили, що урожаю зернових снігопади не загрожують і найбільшу небезпеку вони несуть для квітучих плодових дерев.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Експерти сказали, коли українцям чекати на дешеві овочі

9 травня 2017, 14:42

Останні новини за сьогодні: