Новини / Аналітика / Створення Мінагропродом агро-рекреаційних зон дозволить розвинути зелений туризм в Україні
10 січня 2017, 07:52
Розмір шрифта: А А А

Створення Мінагропродом агро-рекреаційних зон дозволить розвинути зелений туризм в Україні

Створення Мінагропродом агро-рекреаційних зон дозволить розвинути зелений туризм в Україні, Міністерство аграрної політики, агро-рекреаційні кластери, зелений туризм, сільська місцевість
Створення Мінагропродом агро-рекреаційних зон дозволить розвинути зелений туризм в Україні

Міністерство аграрної політики і продовольства в 2016 році в рамках реалізації Концепції розвитку сільських територій розпочало роботу зі створення шести аграрних рекреаційних кластерів в шести областях України, які дозволять розвивати зелений туризм в сільській місцевості, повідомила прес-служба міністерства.

Згідно з повідомленням, для створення агро-рекреаційних кластерів міністерством визначено курорти і парки в Миколаївській, Полтавській, Чернігівській, Одеській, Київській та Херсонській областях.

“Реалізація проекту зі створення агро-рекреаційних кластерів дозволить нам створити комплексний туристичний продукт, розширити спектр послуг, забезпечити сільське населення постійними робочими місцями і додатковими заробітками”, – цитує прес-служба главу Мінагропроду Тараса Кутового.

Крім того, за його словами, в результаті впровадження агро-рекреаційних кластерів в територіальних громадах передбачається створення майже 3,5 тисячі додаткових робочих місць.

Прес-служба також зазначила, що в лютому-квітні 2017 року заплановано проведення ряду регіональних навчально-практичних заходів з метою поширення досвіду проектного підходу розвитку сільських територій на базі пілотних регіонів із залученням представників сусідніх областей спільно з проектом Європейського Союзу “Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні “.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Green Card – вашому авто потрібен захист

29 березня 2018, 15:53

Під українські держбанки хочуть створити спеціальну компанію

25 травня 2017, 08:36

Останні новини за сьогодні: