Новини / Аналітика / Рейтинг київських водіїв у Uber – найвищий у Європі
9 березня 2017, 08:55
Розмір шрифта: А А А

Рейтинг київських водіїв у Uber – найвищий у Європі

Рейтинг київських водіїв у Uber – найвищий у Європі, Uber, таксі, П'єр-Димитрій Гір-Коті
Рейтинг київських водіїв у Uber – найвищий у Європі

За оцінками користувачів сервісу, в середньому в українській столиці водії, які співпрацюють з компанією, отримують 4,8 бала – краще, ніж у будь-якій європейській країні.

Про це НВ Бізнес розповів голова Uber в регіоні Європа, Близький Схід і Африка П‘єр-Димитрій Гір-Коті.

За його словами, одним з найбільш важливих індикаторів роботи Über є швидкість подачі машини. Вона залежить від розміру міста і інтенсивності дорожнього руху, а також від того, як давно запущений сервіс.

“На таких зрілих ринках, як Лондон чи Стокгольм, середній показник становить 2-3 хвилини. У більш «свіжих» для нас великих містах, – 6-7 хвилин. У Києві швидкість подачі машини не перевищує п’яти хвилин. І те, що Київ досяг такого рівня, що за відносно короткий час, ще раз підкреслює успішність запуску сервісу в Україні", – пояснив топ-менеджер.

За словами Гір-Коті, дуже вдалим був і запуск в Одесі, – ще до старту роботи сервісу додаток викачали багато людей. «Ми спостерігаємо таку картину часто в інших містах окремо взятої країни, після запуску сервісу в столиці», – пояснює Гір-Коті.

Представник Über також зазначив, що компанія очікує, що популярність сервісу в Україні буде зростати за рахунок більш широкого використання смартфонів. І це буде змушувати користувачів відмовлятися від особистих автомобілів. Така тенденція простежується на більш зрілих ринках, де компанія працює довгий час. Так, наприклад, у великих містах США, де 10% людей, що користуються послугами Uber, кажуть, що готові відмовитися від покупки або використання власного автомобіля.

Представник Über також розповів, що одним з основних напрямів інвестицій компанії найближчим часом буде створення безпілотних автомобілів. «Ми віримо, що за цими технологіями — майбутнє міської мобільності», – говорить Гір-Коті.

За його словами, це дозволить знизити рівень ДТП і летальних випадків. Автономні машини також зможуть прискорити процес перевезення пасажирів за рахунок кращої логістики, меншого використання приватного транспорту, що поліпшить екологічну обстановку, дозволить зменшити кількість паркувальних місць і транспортне навантаження. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Євросоюз посилить вимоги до Uber

11 травня 2017, 20:01

Uber зупинив випробування безпілотних таксі

26 березня 2017, 13:50

Останні новини за сьогодні: