Новини / Аналітика / Зниження цін на нерухомість поділило потенційних продавців на два табори — експерт
23 травня 2017, 13:29
Розмір шрифта: А А А

Зниження цін на нерухомість поділило потенційних продавців на два табори — експерт

Зниження цін на нерухомість поділило потенційних продавців на два табори - експерт, вторинне житло, зниження цін, нерухомість
Зниження цін на нерухомість поділило потенційних продавців на два табори — експерт

Поступове зниження цін вторинного житла протягом 2016-2017 років призвело до формування двох основних груп продавців нерухомості.

Таку думку висловили ріелторипід час конференції з ринку нерухомості, яка пройшла в Харкові.

“Першу групу продавців умовно можна назвати “мотивовані”. І у них є два головні мотиви продажу: насамперед, це екстрена ситуація, при якій продавець вирученими від угоди коштами розраховує оперативно вирішити якусь гостру життєву проблему. Наступний мотив – це комерційний розрахунок. Керуючись даними мотивом, продавці мислять приблизно так: “Чого квартира буде стояти? Краще я її продам і вкладу гроші у щось інше!” – зазначила керівник компанії «ХАН (Харківське агентство нерухомості)» Світлана Якимова.

За словами експерта, другу групу продавців умовно можна назвати “ті, які чекають”. “Ці власники квартир хочуть продати об’єкт, але нагальної потреби в здійсненні угоди не відчувають і мислять приблизно так: “Нехай квартира краще постоїть, вона ж їсти не просить!” Причому, вони виходять на ринок з пропозицією свого об’єкта, і запитувана ними ціна свідомо вища за ту, що сьогодні готовий дати покупець. Тобто реальних шансів на угоду у них в даний час практично немає”, – зазначила Світлана Якимова.

Ріелтор також додала, що поділ продавців на “мотивованих” і “очікувальних” найбільш яскраво виражено в сегменті житла класу “бізнес”.

З початку 2017 року середня вартість квадратного метра таких об’єктів знизилася з 998 до 988 доларів за квадратний метр. Ціни житла класу “еліт” опустилися з позначки 1 267 до 1 096, а класу “економ” – від 675 до 637 доларів за квадратний метр.

На думку Якимової, фактором, який може різко вплинути на поведінку цін на нерухомість, є коливання курсів валют. Якщо курс буде стабільним, то ціни будуть триматися приблизно на тому ж рівні, на якому знаходяться в даний час, або покажуть дуже незначне зниження, вважає експерт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Sergey123 4 липня 2018, 15:08 ссылка
    Интересная статья. Снижения стоимости недвижимости, как жилой, так и коммерческой действительно разделили рынок на два «лагеря». Многие решили отложить продажу своей недвижимости, пока цена не вернется на прежний уровень и не стабилизируется. Наиболее явно это выражено на рынке жилой недвижимости. Но снижение цены (в долларах) стимулировало возрастание спроса на квартиры, особенно в столице. По сниженной цене стало проще продать квартиру, особенно если это Вам нужно сделать очень быстро. На рынке жилой недвижимости появилось очень много предложений о продаже квартир, как в новостройках, так и на вторичном рынке. Но и возросло количество мошенников, поэтому для безопасной покупки квартиры лучше обратиться в профессиональное агентство недвижимости, например - https://realityreal.estate/. Но на рынке коммерческой недвижимости ситуации совсем иная. Многим владельцам такой недвижимости сейчас невыгодно продавать ее.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Статистика мовить про зниження цін на продукти харчування

21 травня 2017, 19:18

В Україні полуниця за тиждень подешевшала відразу на 30%

18 травня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: