Новини / Аналітика / Попит на квартири в Києві і області продовжує падати
10 травня 2017, 13:52
Розмір шрифта: А А А

Попит на квартири в Києві і області продовжує падати

Попит на квартири в Києві і області продовжує падати, вторинний ринок, нерухомість, Київ
Попит на квартири в Києві і області продовжує падати

Попит на квартири на первинному і вторинному ринках Києва та області за результатами 2016 року і початку 2017 року має тенденцію до скорочення, повідомила консалтингова компанія в сфері нерухомості NAI Ukraine (Київ), яка представляє в Україні мережа NAI Global.

«Причинами цього є загальноекономічні фактори, що негативно впливають на купівельну здатність, і на якість виконання об‘єктів девелоперами, включаючи своєчасність введення в експлуатацію, що підриває довіру інвестора до ринку в цілому», – наголошується в прес-релізі компанії в середу.

За даними NAI Ukraine, найменше падіння попиту на первинну житлову нерухомість спостерігається в сегменті квартир преміум-класу – об’єкти з таким житлом в середньому вводяться в експлуатацію з 90% проданих квартир.

Як відзначає компанія, на вторинному ринку житлової нерухомості Києва і області в 2016 році і початку 2017 року середній період експозиції об‘єкта становив 6-12 місяців, а звичайний дисконт при продажу коливався в межах 20-40% первісної вартості.

Згідно з повідомленням, ціни на житло в Києві та передмісті у 2016 році і перших місяцях 2017 року продовжили падіння – річне зниження досягло 12-13% для первинного і вторинного ринків Києва та 6% – для області. Найбільш дорогим житло залишається у Шевченківському, Печерському та Оболонському районах Києва.

При цьому найбільшою популярністю у покупців користувалися двох — і трикімнатні квартири вартістю $50-100 тис.

За даними компанії, загальний обсяг пропозиції житла у Києві та області залишається стабільним і становить в середньому 350-370 об’єктів на первинному ринку і близько 90 тис. квартир на вторинному ринку.

NAI Ukraine створена в 2016 році, є українським представництвом мережі консалтингових компаній у сфері комерційної нерухомості NAI Global.

NAI Global володіє більш ніж 400 офісами в 55 країнах світу з 7 тис. співробітників. Щорічний обсяг операцій компанії складає більше $45 млрд. Є дочірнім підприємством компанії C-III Capital Partners, яка управляє близько $150 млрд.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: