Новини / Аналітика / Sram Team — це діагноз
3 жовтня 2007, 08:11
Розмір шрифта: А А А

Sram Team — це діагноз

Sram Team — це діагноз, Диваки, Деблоїди, відео, фотографії, команда
Sram Team — це діагноз

 — Як створювалася ваша команда?

 — Взагалі, все це вплив Заходу, де була така команда «Диваки». Вони приколювалися, знімали відео і продавали його. Пізніше в Москві з’явився аналог цього «Деблоїди», які робили приблизно теж саме. Подивившись на них, ми вирішили, що теж так зуміємо і вирішили спробувати. Два роки тому починали балуватися по-дитячому, тобто не робили нічого видатного. Наприклад, могли просто пробігтися голими по вулиці і прокричати що-небудь. Пізніше залишилися тільки три люди, які були здатні конкурувати з іншими подібними командами, і ми стали придумувати серйозніші трюки.

 — Який був перший?

 — Одна людина залізла на дерево, а інший спиляв сук, на якому той сидів. Ще два хлопці знімали це все на фото і відео камери, щоб потім можна було подивитися і посміятися. Зараз у нас в команді є вже професійні оператори, та і трюки стали серйознішими. Наприклад одного разу ми посадили свою людину в кабінку біо-туалета, розбіглися і зіштовхнули її з гори. Хлопець викупався у всьому, що накопичилося там за день, а ми потім дружно його відмивали. Народ, який за всім цим спостерігав, просто очманів.

 — Який трюк був самий екстремальний?

 — Напевно, той, який зробив я. Мене підпалили, потім на велосипеді я зробив сальто назад і стрибнув у воду. Хочу відзначити, що ми серйозно продумуємо кожен номер, щоб ніхто не постраждав. Наприклад, коли підпалюємося, надягаємо по дві суканні, двоє штанів, шапку, маску, завжди беремо з собою вогнегасник, про всяк випадок. Правда, іноді бувають травми, але це із-за необережності. Якось ми придумали зробити так, щоб хлопець скотився на лижах по ескалатору. Так от він невдало в кінці зачепився за щось і порвав зв’язки.

 — Ви особисто що-небудь ламали собі? — Так, я одного разу сильно впав з велосипеда, мені потім робили дві операції на коліні. Власне тому я зараз мало беру участь, а в основному є організатором трюків. Спочатку придумую, що можна було б зробити, потім пропоную це хлоп’ятам. Потім ми всі разом обговорюємо, як це можна поліпшити, як зробити так, щоб міліція не змогла прискіпатися і т.д.

 — Міліція часто прискіпується?

 — Ні, але іноді буває. Недавно знімали відео: хлопець заліз в ставок на сноуборді, до якого був причеплений трос. Коли автомобіль поїхав, хлопчак мчався по воді і при цьому ще горів. У цей момент якраз підійшли міліціонери, запитали, що тут відбувається. Ми їм все пояснили, показали відео і вони потім разом з нами навіть посміялися.

 — Цікаво, як відносяться до цього ваші батьки?

 — Батьки, звичайно, вважають нас дурнями і не сприймають нічого серйозно. З початку сильно опиралися цьому, а зараз вже звикли. Хочу відзначити, що ми, на відміну від інших команд, в житті поводимося як звичайні люди. Людина, яка не знає мене добре, навряд чи здогадається, що я займаюся подібними речами.

 — Дівчина ваша теж з вами в команді?

 — Ні, але вона підтримує нас і навіть брала участь в одному з трюків. Загалом, їхали ми з хлопцем в метро, стали сперечатися про щось, штовхатися, битися. І тут вона мініатюрна така береться руками за поручні, підтягується і нам обом ударяє в груди. Весь вагон спочатку очманів, а потім сміявся.

У нас в команді є дівчата, тільки вони не повноцінні учасники, тому що не згодні брати участь у всьому. Одна, наприклад, якось одягнулася у відьму, я – в попа, бігав за нею біля метро і кричав: «Люди, це відьма», а вона, у свою чергу просила про допомогу.

 — Закінчувати з цим не плануєте?

 — Ні, що ви? Ми навпаки, в самому розквіті зараз. Мені 20 років, думаю, що до років до 27 треба буде зупинитися, тому що з’явиться сім'я, діти і багато що в житті зміниться.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Людям подобається робити селфі, а не дивитися на них

15 лютого 2017, 09:48

Останні новини за сьогодні: