Новини / Аналітика / Інвестиції в нерухомість стали лазівкою для спекулянтів
3 вересня 2016, 17:05
Розмір шрифта: А А А

Інвестиції в нерухомість стали лазівкою для спекулянтів

Інвестиції в нерухомість стали лазівкою для спекулянтів, інвестиції в нерухомість, спекулянти, валютна лихоманка, Ярослава Чапко
Інвестиції в нерухомість стали лазівкою для спекулянтів

Різкі зміни курсу валют, так звана «валютна лихоманка» підштовхує українців до інвестицій у нерухомість.Проте, спекулянти вже навчилися на цьому заробляти немалі гроші, адже на тлі здешевлення вітчизняної валюти з 25 до 26 грн./$ почався сплеск кількості угод на первинному ринку.

«Основна причина – девальвація національної валюти. Люди поспішають вкласти гривню. Частка таких угод сильно відрізняється по об'єктах, але в цілому – чим дешевший квадрат в ЖК, тим більше інвестиційних продажів», – повідомила директор City Development Solutions Ярослава Чапко.Втім, здати або продати нерухомість лише заради збереження грошей експерти вважають хибним кроком.

«Так, кількість транзакцій в цілому зросла в порівнянні з аналогічним періодом минулого року майже на 20%. Але хто купує? Крім традиційних клієнтів, тих, хто покращує свої житлові умови, виділилася категорія «з диким гривневими кешем». Це ті, хто за останні два роки на тлі падіння економічного добробуту суспільства примудрився-таки заробити. І вони поспішають конвертувати ці гроші в квадратні метри», – вважає віце-президент Ліги експертів України Андрій Гусельников.

Нагадаємо, в Україні з першого липня почали нараховувати податок на рухоме майно. Найбільше цих відрахувань сплатили мешканці Києва.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оренду житла прив'яжуть до курсу долара

22 січня 2017, 15:04

Економіст розповів про єдину причину девальвації гривні

19 листопада 2015, 21:19

Нерухомість знову розглядають як вигідну інвестицію

26 листопада 2014, 09:04

Останні новини за сьогодні: