Новини / Аналітика / Україна може стати абсолютно безвізовим державою — експерт
29 березня 2017, 14:16
Розмір шрифта: А А А

Україна може стати абсолютно безвізовим державою — експерт

Україна може стати абсолютно безвізовим державою - експерт, безвізовий режим, корупція, е-декларування, Віктор Левицький
Україна може стати абсолютно безвізовим державою — експерт

Підписання Президентом України Закону №6170 е-декларуванні для громадських борців з корупцією, стало одним з «кроків назад» в справі боротьби з корупцією, заявив директор УИСГРА Віктор Левицький.

«Закон викликала однозначно негативну реакцію головних зарубіжних партнерів України. Незважаючи на те, що інтеграція України в цивілізований світ було необхідно пов'язана з посиленням антикорупційної діяльності нашої держави, події останніх днів показали небажання української сторони боротися з корупцією загальноприйнятими методами. Інституції, необхідні для боротьби з корупцією, сьогодні скомпрометовані або просто не існують — НАБУ не має успіху у гучних справах, включаючи справу Насирова, НАПК позбулося фінансування американського донора USAID, створення антикорупційних судів заблоковано. Список держав, невдоволених новоприйнятим законом про е-декларуванні, зростає, а сам сайт з реєстром е-декларацій вже кілька днів не працює», — заявив експерт.

З даних фактів Левицький робить висновок, що нездатність керівництва країни впорається з корупцією «не тільки підриває економічний потенціал України, але і сприймається західними партнерами як згортання реформ».
«Все це може привести до зриву розвитку двосторонніх відносин із Заходом, включаючи фінансування реформ і візову лібералізацію», — резюмує він.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • Анонімно 30 березня 2017, 09:08 ссылка
    сколько можно голову морочить что станет, станет. видно кем стала
  • Анонімно 31 березня 2017, 11:38 ссылка
    украинцы тока и делаю что и делали и будут это же делать развития нет...декрадация и упадок ,что не говори... значит украинцы д
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: