Новини / Аналітика / Українці можуть не платити податок на нерухомість, — експерти
15 вересня 2016, 19:05
Розмір шрифта: А А А

Українці можуть не платити податок на нерухомість, — експерти

Українці можуть не платити податок на нерухомість, - експерти, податок на нерухомість, економічні реформи, юристи
Українці можуть не платити податок на нерухомість, — експерти

Українці мають право не платити податок на нерухомість. Юристи вважають, що у громадян є правові підстави для заперечування права держави на стягнення цього податку за аналогією з податком “на розкіш” для автовласників (чиї машини коштують 1 млн. грн. І більше) в розмірі 25 тис. грн., який недавно був оскаржений в судовому порядку.

Нагадаємо, що Вищий адміністративний суд днями задовольнив касацію власника трирічного Range Rover і визнав незаконною вимогу податкової про нарахування збору розмірі 18,75 тис. грн

“У зв’язку з тим, що податок на нерухомість також належить до місцевих податків, то повідомлення-рішення про сплату так званого податку на “розкіш” можуть бути оскаржені аналогічно до транспортного податку на автомобілі”, – запевнив старший партнер адвокатської компанії “Кравець і партнери” Ростислав Кравець

Юрист вважає, що подібні позови можуть виграватися громадянами. І навіть бачить підстави для притягнення до відповідальності осіб, винних у порушеннях законів під час затвердження нового податкового законодавства.

“Подібна ситуація вкотре демонструє повну некомпетентність економічного блоку уряду як за Яценюка з іноземними варягами, так і за Гройсмана з младореформаторами. Збільшення податків таким чином без цільної економічної реформи завдає непоправної шкоди економіці і бюджету країни.

У зв’язку з цим, на мій погляд, Прокуратура просто зобов’язана притягнути посадових осіб уряду, які ініціювали подібні незаконні зміни, а також осіб, які їх виконуюють, до відповідальності”, – підкреслив Кравець.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: