Новини / Аналітика / В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика
25 квітня 2017, 19:42
Розмір шрифта: А А А

В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика

В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика, курс долара, зміцнення гривні, нацбанк
В Україні зміниться курс долара: прогноз аналітика

В Україні за минулий тиждень офіційний курс долара знизився на 0,5% – з 26,86 до 26,73 гривні. Тенденція до зміцнення гривні, упевнений старший аналітик «Альпарі» Вадим Иосуб, збережеться і на цьому тижні. Так, вже через кілька днів, згідно з прогнозом експерта, долар можна буде купити за 26,6 гривні.

«Основна причина тривалого зміцнення гривні – сприятливе зовнішнє середовище для основних експортних товарів. НБУ у своєму інфляційному звіті за перший квартал звертає увагу на поліпшення цінової кон'юнктури для українських експортерів у першому кварталі порівняно з четвертим кварталом минулого року. В першу чергу, мова йде про високі ціни на сталь, залізну руду і зернові культури», – зазначає експерт.

На думку Нацбанку, до кінця 2017 року ситуація з гривнею погіршиться. Зокрема, починаючи з середини другого кварталу, можна очікувати здешевлення залізної руди на тлі скорочення імпорту руди Китаєм, а також збільшення пропозиції з боку США, Австралії та Бразилії.
Прогноз регулятора означає, що гривня може продовжити зміцнюватися як мінімум до середини або навіть кінця літа. За цей час, на думку Вадима Иосуба, долар може впасти в ціні ще на 1-1,5 грнивни.

«На розпочатої тижня зниження долара може бути продовжено. До початку наступного тижня офіційний курс долара і його вартість на міжбанку може знизитися до 26,6 гривні, готівковий долар у банках буде котируватися з 26,4/26,6 гривень», – вважає старший аналітик «Альпарі».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці отримають можливість без ліцензії вкладати гроші за кордоном

31 травня 2017, 17:02

Останні новини за сьогодні: