Новини / Аналітика / В Україні можна робити бізнес світового масштабу — підприємці
12 травня 2017, 19:29
Розмір шрифта: А А А

В Україні можна робити бізнес світового масштабу — підприємці

В Україні можна робити бізнес світового масштабу - підприємці, Бізнес світового масштабу, підприємці, Україна
В Україні можна робити бізнес світового масштабу — підприємці

В Україні є все для того, аби робити бізнес світового масштабу.

Про це розповіли молоді підприємці в Укрінформі на прес-конференції «Популяризація України інноваційної через призму проведення міжнародних конкурсів».

«В Україні, з України можна робити бізнес світового масштабу. І ще (хотілося б) нагадати нашим молодим, талановитим підприємцям, що вони можуть зробити все, чого забажають, якщо забажають», — зауважив співзасновник та технічний директор стартапу Petcube Алекс Нескін.

Він розповів про етапи становлення Petcube — від ідеї до її реалізації. За його словами, на початку дехто не вірив, що люди купуватимуть лазерні пристрої для того, щоб розважати домашніх тварин. «Виявляється, купують. Емма Уотсон, наприклад, купила. Купив гітарист групи Metallica і багато інших американців», — сказав Нескін.

Зараз компанія продає свої дивайси у понад 2,5 тисячах магазинах по всьому світові — від Гонконгу до Сан-Франциско. Офіси Petcube розташовані у США, Китаї та Україні — «серці компанії».Ще один підприємець — засновник Delfast Данило Тонкопій розповів про свій проект — термінову доставку товарів електровелосипедами. Компанія не лише за годину може доставити будь-який товар покупцю, але й займається виробництвом екологічно чистого виду транспорту. Чи не найголовніша проблема — недостатньо велодоріжок.

Керівник капели бандуристів Київського інституту музики ім.Глієра, бандуристка Ірина Родіонова поділилася досвідом популяризації країни за її межами. Зокрема, вона повідомила, що творчий колектив запрошено для участі у Днях культури України в Сербії з 16 по 21 травня.

Цей та багато інших проектів українців популяризують Україну у світі та доводять, що країна багата на талановиту, успішну, інноваційну молодь, підсумувала на прес-конференції завідувач сектору медіакомунікацій та зв'язків зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України Марина Соботюк. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: