Новини / Аналітика / Експерт: Навесні на ринку праці України знизилася конкуренція
18 березня 2017, 15:23
Розмір шрифта: А А А

Експерт: Навесні на ринку праці України знизилася конкуренція

Експерт: Навесні на ринку праці України знизилася конкуренція, ринок праці, конкуренція, вакансії, резюме
Експерт: Навесні на ринку праці України знизилася конкуренція

За перші два місяці року на ринку праці України показник конкуренції (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій) знизився до 3.
Про це кореспонденту ГолосUA повідомляє керівник експертно-аналітичного центру HeadHunter Україна Катерина Мащенко.

За перші два місяці року на ринку праці України показник конкуренції (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій на нашому порталі — hh-індекс знизився до 3, зазначає експерт.

«До Нового року конкуренція становила 2,8, у січні – 3,2, але вже в лютому цей показник знизився до 3», — пояснює Е. Мащенко.
На початку весни почався більш активний період, який характеризується більш високим приростом і в резюме, і вакансії, говорить аналітик.

«Найбільш динамічними профсферами по кількості розміщених резюме став адміністративний, робочий персонал, сфера автомобільного бізнесу, держслужба і початок кар'єри. Найбільша кількість вакансій розміщували роботодавці в сфері виробництва, бухгалтерії, автомобільного бізнесу та страхування. Найбільш активними за кількістю розміщених вакансій роботодавці були в Києві, Чернігові, Хмельницькому та Івано-Франківську. Найбільш продуктивними і активними по кількості розміщених резюме були Київ, Запоріжжя та Житомира», — констатує Е. Мащенко.

Експерт зазначає, що різкий спад кількості резюме спостерігався в Херсоні.

«Ми припускаємо, що, найімовірніше, це спровоковано тим, що розпочинається сезон сільськогосподарських робіт, у багатьох жителів Херсонщини є свої землі, багато роботодавців також вже до початку весни набрали персонал, і фахівці даного регіону вже працевлаштовані. В тому числі це і Запорізька та Миколаївська області, де вже почали орати і сіяти», — підкреслює експерт.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: