Новини / Аналітика / Віруси-вимагачі для Android показали зростання активності 2016-го
25 лютого 2017, 10:13
Розмір шрифта: А А А

Віруси-вимагачі для Android показали зростання активності 2016-го

Віруси-вимагачі для Android показали зростання активності 2016-го, Android, віруси-вимагачі, Google
Віруси-вимагачі для Android показали зростання активності 2016-го

Незважаючи на запевнення компанії Google, що навіть найсерйозніші уразливості в операційній системі Android ніяк не шкодять користувачам, в 2016 році було відзначене високе зростання кількості вірусів-вимагачів.

Через шкідливі програми і сайти зловмисники блокують екран пристрою або шифрують особисті дані, вимагаючи заплатити за розблокування певну суму. Крім цього, хакери почали активно розробляти власні методи злому, орієнтовані саме на користувачів Android. За даними ESET LiveGrid, в 2016 році кількість Android-вимагачів зросла на 50% в порівнянні з 2015 роком. При цьому найбільше зростання активності спостерігалося в першій половині минулого року.

Найпопулярнішим способом вимагань в минулому році було блокування екрану. При завантаженні зараженого додатку або сайту екран мобільного пристрою блокується і відображає повідомлення з вимогою заплатити певну суму для розблокування пристрою. Фахівці ESET відзначають, що кіберзлочинці почали більш вміло і глибоко приховувати віруси всередині додатків, тому їх стає складніше виявити. Найбільша активність мобільних вимагачів відзначена на ринках Східної Європи, США та Азії.

Ми ж нагадуємо: щоб не стати жертвою шахраїв, не завантажуйте програми з неперевірених джерел, а також не відкривайте посилання і файли, відправлені з невідомих номерів і адрес електронної пошти.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Google простежить за тим, що ми купуємо в торгових центрах

25 травня 2017, 09:53

Останні новини за сьогодні: