Новини / Аналітика / Скільки доведеться викласти за пенсійний стаж
18 лютого 2017, 08:47
Розмір шрифта: А А А

Скільки доведеться викласти за пенсійний стаж

Скільки доведеться викласти за пенсійний стаж, пенсійний стаж, страховий стаж, Фіскальна служба
Скільки доведеться викласти за пенсійний стаж

Українці, яким не вистачає пенсійного стажу для виходу на заслужений відпочинок, можуть офіційно докупити його, сплативши в середньому 420 гривень щомісяця до фіскальної служби.

Саме така сума дозволить зарахувати додатковий місяць страхового стажу для виходу на пенсію. Відтак, протягом року за стаж доведеться викласти мінімум 5 тис. грн. Про це пише видання «На пенсії».

Дані відрахування будуть ефективними лише у тих випадках, якщо громадянам не вистачає декількох років для стажу, у тих випадках, якщо бракує, приміром, 10 років – сплачувати внески невигідно.

Як відомо, щоб почати відрахування, необхідно заключити офіційний договір із фіскальною службою і самостійно почати сплачувати внески. Для отримання мінімальної пенсії необхідно накопичити 15 років пенсійного стажу.

На думку багатьох експертів, більшість українців не здатні досягнути цієї вимоги, оскільки працювали неофіційно. Приміром, голова Партії Пенсіонерів Микола Кукуріка вважає, що вимогу щодо стажу необхідно переглянути, оскільки відсоток людей, які напрацюють такий стаж буде дуже невисоким.

Також повідомляється, що при бажанні можна заплатити більше названої суми, тоді підвищиться коефіцієнт виплат, від якого залежить розмір пенсії. Таким чином пенсія українців напряму залежатиме від кількості та розміру сплачених внесків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний стаж в Україні хочуть підвищити на 10 років

13 травня 2017, 16:07

Останні новини за сьогодні: