Новини / Бізнес / 169 угод на 22 млрд дол. підписано на VI інвестиційному форумі
23 вересня 2007, 08:11
Розмір шрифта: А А А

169 угод на 22 млрд дол. підписано на VI інвестиційному форумі

169 угод на 22 млрд дол. підписано на VI інвестиційному форумі, Сочі-2007, інвестиційний форум, угоди, витрати федерального бюджету, Росія
169 угод на 22 млрд дол. підписано на VI інвестиційному форумі

В рамках VI Міжнародного інвестиційного форуму «Сочі-2007" підписано 169 інвестиційних угод і протоколів про намір на суму 22 млрд дол., повідомив глава МЕРТ Герман Греф на підсумковій прес-конференції в Сочі.

Cочинский форум продовжиться до 23 вересня. В ході зустрічі обговорюються теми інвестицій в російську інфраструктуру, зокрема в транспорт, енергетику і телекомунікації.

Напередодні на форумі виступив в.о. первого віце-прем‘єра С.Іванов, який розповів, що наступного року з бюджету Росії виділять значний об’єм засобів на розвиток енергетики. Також, за його словами, надалі мінятиметься паливний баланс у бік збільшення частки атомної, гідро- і вугільної генерації. Він також відзначив, що держава планує і далі розширювати державне і приватне партнерство і застосовувати його у всіх галузях інфраструктурного комплексу.

Також в.о. віце-прем»єра розповів, що наразі розроблена концепція формування граничного рівня цін на продукцію природних монополій. С.Іванов відзначив, що система формування цін передбачає норму повернення інвестиційного капіталу, рівну прибутковості в галузях з порівнянними ризиками.

Відносно макроекономічних показників, С.Іванов відзначив, що в найближчі два роки державні інвестиції в економіку складуть 3,8% від ВВП. За його словами, до 2015 р. цей показник досягне 4,5% від ВВП.

Він відзначив, що в 2008 р. витрати федерального бюджету на інвестиційні цілі складуть 900 млрд руб., або 16% від загальних витрат. За його словами, в даний час держава відкриває в інфраструктурному секторі принципово нові можливості для бізнесу. Для цього вже сьогодні створюються механізми координації і узгодження бізнес-планів найбільших компаній з пріоритетами держінвестицій. Це дозволить істотно підвищити видатність від будівництва інфраструктури, вважає С.Іванов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: