Новини / Бізнес / Аеропорт «Бориспіль» відкриває першу чергу сучасного чотириповерхового паркінгу
8 травня, 08:04
Розмір шрифта: А А А

Аеропорт «Бориспіль» відкриває першу чергу сучасного чотириповерхового паркінгу

Аеропорт "Бориспіль" відкриває першу чергу сучасного чотириповерхового паркінгу, аеропорт України, багаторівневий паркінг, паркінг
Аеропорт «Бориспіль» відкриває першу чергу сучасного чотириповерхового паркінгу

23 травня в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» відбудеться запуск першої черги багаторівневого паркінгу на 1000 паркомісць. За традицією відкриття відзначать нестандартно — на експлуатованого даху паркінгу відбудеться музичний фестиваль з автошоу «KBPAEROPARTY. «Паркуємося на даху!».

Про це повідомили в прес-службі аеропорту.

Відкриття паркінгу має важливе значення для головного аеропорту України. При стабільно зростаючому пасажиропотоку існуючих можливостей було недостатньо

У 2018 році ми обслужили 12,6 млн пасажирів. З кожним роком потреба в паркувальних місцях пропорційно збільшується. Тому відкриття багаторівневого паркінгу напередодні літнього сезону — гострий виклик, з яким ми успішно впоралися», — зазначив заступник генерального директора аеропорту «Бориспіль» з комерційної діяльності та стратегічного розвитку Георгій Зубко.

Паркінг обладнаний сучасною автоматизованою системою управління, аналогічне обладнання використовується в аеропортах Вени, Heathrow (Лондон), Гонконгу, Dubai International Airport і Schiphol (Нідерланди). Тут передбачена індикація вільних паркомісць, система відеоспостереження з розпізнаванням автомобільних номерів і водія. Передбачений як готівковий, так і безготівковий розрахунок. Вартість послуг паркінгу складе 30 гривень на годину.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Хрещатик роздають в оренду під паркінги

  25 лютого 2016, 19:41

  У Києві відкрили перший «перехоплюючий» паркінг

  13 серпня 2013, 23:29

  Киянам обіцяють паркінг за 12 тисяч доларів за місце

  10 червня 2013, 08:47

  Останні новини за сьогодні: