Новини / Бізнес / Аеропорт «Бориспіль» представив нові пасажирські шаттли
29 січня, 08:10
Розмір шрифта: А А А

Аеропорт «Бориспіль» представив нові пасажирські шаттли

Аеропорт "Бориспіль" представив нові пасажирські шаттли, перонні автобуси, шатли, аеропорт Бориспіль, пасажир
Аеропорт «Бориспіль» представив нові пасажирські шаттли

У п‘ятницю, 24 січня в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» представили нові перонні автобуси білоруського виробництва і бас-гейти сконструйовані під нові моделі транспорту для пасажирів. Про це повідомляє кореспондент Delo.ua з місця події.

Всього «Бориспіль» закупив одинадцять автобусів: 6 спеціалізованих перонних автобусів і 5 міських автобусів великого класу через процедуру тендеру в системі державних закупівель ProZorro. Поставка цієї техніки була оцінена в 103,350 млн грн.

В кабіні водія теж є відеокамера, яка покаже, що відбувається в салоні шаттла.

МАЗ-двісті сімдесят одна тисяча шістьдесят сім — спеціалізований перонний автобус для обслуговування пасажирів в аеропорту. Він відрізняється від звичайних автобусів широким розміром — більше 3 м (для міських автобусів максимум — 2,5 м). Довжина двохосьових перонних автобусів також більше, ніж у звичайних міських — вона може досягати 14,5 метрів. Перонні автобуси виготовляються низькопідлоговими і вміщають 112 пасажирів.

Шатли забезпечені шістьма виходами — по три з кожного боку. Усередині салону дуже просторо, а сам він їде практично безшумно. Замість дзеркал заднього виду — відеокамери. Є відеокамера і в кабіні водія — вона дозволяє бачити, що відбуватиметься в салоні шаттла.

Нагадаємо, через підвищення виплат дивідендів до державного бюджету в Борисполі відкладуть будівництво галереї терміналу D і відмовляться від реалізації кількох інвестиційних проектів. Про це розповів генеральний директор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін в інтерв’ю «Ліга. Бізнес».

За його словами, Кабінет міністрів зобов‘язав аеропорт виплачувати в бюджет 90% дивідендів замість 40% раніше — в зв’язку з цим в «Борисполі» все ще доопрацьовують фінансовий план аеропорту на 2020 рік.

«Ці цифри зараз коректуються і стануть публічними в лютому. Великі відрахування дивідендів означають, що будемо більше коштів залучати в фінансових організаціях. У свою чергу, це буде скорочувати нашу прибуток, і скорочувати частину перекладної в бюджет», — зазначив топ-менеджер.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: