Новини / Бізнес / Аеропорт «Бориспіль» запускає термінал F — ряд авіакомпаній вже в нього «перебираються»
12 березня 2019, 08:21
Розмір шрифта: А А А

Аеропорт «Бориспіль» запускає термінал F — ряд авіакомпаній вже в нього «перебираються»

Аеропорт "Бориспіль" запускає термінал F — ряд авіакомпаній вже в нього "перебираються", термінал F аеропорту «Бориспіль», аеропорт, пропускна здатність, пасажир
Аеропорт «Бориспіль» запускає термінал F — ряд авіакомпаній вже в нього «перебираються»

Раніше законсервований термінал F аеропорту «Бориспіль» відкриють вже 31 березня цього року.

Про це повідомив перший заступник генерального директора Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне, передає Liga.net.

За словами Дихне, термінал F закрили в 2013 році виключно з економічних міркувань, коли було нераціонально нести великі витрати на утримання терміналу при низькому пасажиропотоці.

«Виходячи з цього, ми сконцентрували в терміналі D всі внутрішні і міжнародні рейси, так вдалося оптимізувати витрати. Більше п'яти років ми вели роботу в одному терміналі. Ситуація в 2019 році змінилася, авіакомпанії збільшують кількість рейсів, нарощують флот. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року є зростання пасажиропотоку в 15%», — розповів перший заступник гендиректора аеропорту.

За його словами, в літній сезон стало зрозуміло, що термінал D по кілька годин на добу працює на піку своєї пропускної спроможності: відчувається брак стійок реєстрації і виходів на посадку.

«Настав момент, коли економічно доцільно і комфортно для пасажирів знову використовувати термінал F. Тому ми йдемо на збільшення витрат. Сукупний обсяг витрат з відновлення роботи терміналу F і підготовки його до обслуговування пасажирів становить близько 100 млн грн. Ця сума передбачає прямі витрати, частково працює старе обладнання або те, що працювало в терміналі D», — сказав Дихне, додавши, що аеропорт розраховує завантажити термінал F на повну потужність.  

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: