Новини / Бізнес / Канадська компанія купила акції найбільшого виробника цукру в Україні
6 січня 2017, 16:39
Розмір шрифта: А А А

Канадська компанія купила акції найбільшого виробника цукру в Україні

Канадська компанія купила акції найбільшого виробника цукру в Україні, Fairfax Financial Holdings Limited, холдинг Астарта, акції, Україна
Канадська компанія купила акції найбільшого виробника цукру в Україні

Міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited 4 січня закрила операцію з купівлі 9,99% акцій агропромислового холдингу Астарта.

Fairfax викупила 2 млн 497,5 тис. Акцій Astarta Holding N. V. (Амстердам, Нідерланди) за ціною PLN60 за шт.

Таким чином, загальна вартість викупленого пакету оцінюється в PLN149,85 млн (близько $ 35,65 млн за курсом Національного банку Польщі)

Як повідомлялося, Fairfax 24 серпня 2016 року уклала угоду з компаніями засновників Астарти Валерія Іванчика Albacon Ventures Ltd. і Віктора Короткова Aluxes Holding Ltd., згідно з яким вона сумарно придбає 9,99% акцій.

За умовами угоди, Fairfax отримує право на викуп решти частки Ст. Короткова двома траншами – 9,99% і 7,8%. Зробити це вона зможе, як мінімум, через два місяці і чотири місяці після завершення основної угоди.

Астарта і Fairfax уклали угоду про співпрацю по завершенні угоди.

Aluxes також отримує право продати зазначені акції, Fairfax, якщо група не реалізує своє право. Крім того, Albacon надала групі Fairfax право на спільну продаж акцій, якщо Albacon продасть певну частку цінних паперів третій особі.

Крім того, Fairfax надано право призначити голову ради директорів. Компанія зобов'язалася погоджувати з Fairfax деякі питання, що стосуються її акцій.

Агропромхолдинг Астарта – найбільший виробник цукру в Україні з часткою вітчизняного виробництва близько 25%. Земельний банк складає 245 тис. га. Крім того, компанія займається виробництвом молока і переробкою сої. У 2015 році Астарта справила 103 тис. т молока, що на 1% менше, ніж роком раніше. Всього в Україні за підсумками 2015 року було вироблено близько 10,7 млн т молока, що на 4% менше, ніж роком раніше.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: