Новини / Бізнес / Фінансові результати Amazon і eBay порадували аналітиків
26 квітня 2009, 08:40
Розмір шрифта: А А А

Фінансові результати Amazon і eBay порадували аналітиків

Фінансові результати Amazon і eBay порадували аналітиків, криза, DVD, Amazon, ebay, прибуток
Фінансові результати Amazon і eBay порадували аналітиків

Не дивлячись на економічну кризу, із-за якої споживчий сектор скоротив свої витрати, найбільший онлайн-рітейлер Amazon не зазнає фінансових труднощів. У фінансовому звіті, опублікованому 24 квітня, мовиться, що в першому кварталі поточного року прибуток компанії виріс завдяки зростанню продажів таких продуктів, як книги, DVD і електроніка, повідомляє CNews.

Прибуток компанії виріс на 24% з $143 млн в аналогічному періоді 2008 р. і склав $177 млн, або $0,41 з розрахунку на звичайну акцію, що перевершило очікування аналітиків. За даними Thomson Reuters, аналітики передбачали прибуток в розмірі, в середньому, близько $0,41 з розрахунку на акцію. Доходи Amazon виросли на 18% і досягли відмітки в $4,89 млрд, що також декілька вище за очікування аналітиків, повідомляє АР.

Згідно прогнозу представників компанії, в 2-му кварталі доходи цього онлайн-рітейлера складуть від $4,3 млрд до $4,75 млрд. Це говорить про зростання фінансових показників Amazon в порівнянні з 2-м кварталом 2008 р., коли доходи дорівнювали $4,06 млрд.

Нагадаємо, що вчора свій фінансовий звіт опублікувала компанія eBay. Їй також вдалося перевершити очікування аналітиків завдяки зменшенню витрат і істотному зростанню підрозділів Skype і PayPal. Доходи eBay в 1-му кварталі склали $2,02 млрд, що говорить про падіння на 8% в порівнянні з показниками за той же період минулого року. Прибуток компанії дорівнює $357,1 млн або $0,41 з розрахунку на акцію – на 22% нижче, ніж минулого року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Адміністрація Трампа відновить переговори про врегулювання кризи в Україні

29 травня 2017, 14:00

Банк Порошенко помітно наростив прибуток

5 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: