Новини / Бізнес / Американці придбали українську компанію Dynamo Development
17 березня 2019, 08:38
Розмір шрифта: А А А

Американці придбали українську компанію Dynamo Development

Американці придбали українську компанію Dynamo Development, Dynamo Development, технології seriesOne, програмне забезпечення
Американці придбали українську компанію Dynamo Development

Розробника програмного забезпечення Dynamo Development придбала американська FinTech-компанія SeriesOne. Про це повідомляє ресурс PR Newswire.

У Dynamo Development працюють інженерні команди в Києві, Нікополі та Одесі, всього близько 40 осіб. SeriesOne була одним з найбільших клієнтів Dynamo Development.

У компанії також повідомили, що колишній генеральний директор Dynamo Development Дмитро Грінберг буде курирувати внутрішнє технологічне підрозділ на новій посаді глобального керівника за технологіями seriesOne.

«Зараз найкращий час для залучення нашої команди розробників в штат, оскільки ми розширюємо наші рішення для емітентів та інвесторів в Європі та Азії, надавши їм зростаючий список продуктів і послуг», — цитується в повідомленні гендиректор seriesOne Майкл Мілденбергер.

«Можливість приєднатися до них у міру їх розширення в області цифрової безпеки має велике значення для нашої команди.Ми з нетерпінням чекаємо можливості внести свій вклад в розвиток seriesOne», — підкреслює Дмитро Грінберг.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Яку небезпеку для комп'ютера приховує Microsoft Word

  11 квітня 2017, 10:28

  Користувачі масово скаржаться на смартфони Google

  27 грудня 2016, 18:21

  Останні новини за сьогодні: