Новини / Бізнес / Американська і мексиканська поліція їздитимуть на українських електровелосипедах
22 грудня 2019, 08:52
Розмір шрифта: А А А

Американська і мексиканська поліція їздитимуть на українських електровелосипедах

Американська і мексиканська поліція їздитимуть на українських електровелосипедах, електровелосипед, поставки електровелосипедів в Мексику, поліція, стартап Defalst
Американська і мексиканська поліція їздитимуть на українських електровелосипедах

Український стартап з виробництва електровелосипедів Delfast підписав контракт з мексиканською поліцією. Про це заявив його засновник Данило Тонкопій під час українського фіналу конкурсу стартапів, які поїдуть на Startup Grind Global 2020 року, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Підприємець поки не розголошує деталей поставки електровелосипедів в Мексику, але під час презентації зазначив, що вже веде аналогічні переговори з Департаментом поліції Лос-Анджелеса.

За підсумками 2019 року дохід Delfast складе 565 тисяч доларів, що на 453% більше, ніж в 2018 році.

 Данило Тонкопій в партнерстві з Сергієм Денисенко запустили стартап Defalst — екологічний сервіс швидкої кур'єрської доставки на електровелосипед. Ідея проекту полягала в тому, щоб доставляти будь-який товар за одну годину, як це роблять безліч компаній з доставки їжі.

А китайська компанія Xiaomi випустила новий компактний електровелосипед Qicycle Electric вартістю в 425 доларів. Він розганяється до 25 кілометрів на годину і заряджається за 3,5 години. Зазначено, що Qicycle Electric візуально нагадує попередній велосипед бренду — Qicycle EF1, проте в плані характеристик є більш «просунутим»: так, його 20-дюймові колеса, на відміну від 16-дюймових коліс попередника, краще підходять для складних дорожніх умов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: