Новини / Бізнес / АМКУ зобов'язав тютюнового монополіста знизити ціни
10 січня 2017, 12:55
Розмір шрифта: А А А

АМКУ зобов'язав тютюнового монополіста знизити ціни

АМКУ зобов'язав тютюнового монополіста знизити ціни, тютюнова компанія, Ціна, конкуренція, Антимонопольний комітет України, дистрибуція
АМКУ зобов'язав тютюнового монополіста знизити ціни

Торгова компанія Tedis Ukraine (раніше — Мегаполіс-Україна), найбільший тютюновий дистриб‘ютор в Україні, має у двомісячний строк від 16 грудня відкоригувати ціни з урахуванням законодавства про захист економічної конкуренції.

Про це йдеться у відповідному рішенні АМКУ від 16 грудня №551-р, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Тедис Україна має у двомісячний строк з дати отримання рішення, щоб усунути порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Мова йде про зниження цін, це б сприяло, на думку АМКУ, існуванню на ринку здорової конкуренції.

Згідно з документом, компанія також повинна розробити і застосовувати прозорий і економічно обґрунтований механізм ціноутворення при здійсненні дистрибуції та реалізації сигарет, який повинен базуватися на аналізі співвідношення прибутковості і витрат по кожному напрямку діяльності, виділяючи, зокрема, реалізацію кінцевим споживачам і реалізацію на умовах самостійного вивозу.

Компанія також зобов’язана щомісяця протягом трьох років з дати отримання рішення надсилати на електронну адресу АМКУ інформацію про 10 найбільших за обсягами реалізації артикулах, цінах закупівлі і реалізації сигарет, встановлених власної роздрібної мережі, а також для оптових і роздрібних торговців тютюновими виробами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: