Новини / Бізнес / Android-смартфони навчилися визначати, де вони знаходяться, і автоматично блокуватися
26 березня 2015, 21:15
Розмір шрифта: А А А

Android-смартфони навчилися визначати, де вони знаходяться, і автоматично блокуватися

Android-смартфони навчилися визначати, де вони знаходяться, і автоматично блокуватися, On-body detection, Google, Android-смартфон
Android-смартфони навчилися визначати, де вони знаходяться, і автоматично блокуватися

Корпорація Google тестує новий «розумний» режим блокування мобільного пристрою під назвою On-body detection.

В основі нової системи лежить концепція запобігання несанкціонованому доступу до пристрою, якщо він виявиться забутим на столі в якому-небудь громадському місці.

Нова функція використовує акселерометр для визначення положення Android-смартфона з метою його автоматичного блокування і захисту особистих даних від сторонніх очей.

Після розблокування мобільного пристрою він буде знаходитися в режимі загального доступу весь час перебування в руках або кишені власника. Якщо мобільний пристрій виявиться на якій-небудь поверхні, він негайно буде заблокований.

Для відновлення роботи потрібно вручну розблокувати смартфон. При цьому, функція не може відрізнити господаря від сторонньої людини, тому якщо смартфон потрапить у чужі руки будучи розблокованим, система не спрацює.

Про терміни офіційного запуску системи Google поки що нічого не повідомляє. У даний момент технологія перебуває на стадії тестування.

Раніше компанія Sony виклала в Мережу інструкцію, як розблокувати завантажувач Xperia, і навіть опублікувала пояснювальний відеоролик. На думку представників компанії, користувачі повинні мати можливість повністю розпоряджатися власним телефоном.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Google простежить за тим, що ми купуємо в торгових центрах

25 травня 2017, 09:53

Останні новини за сьогодні: