Новини / Бізнес / Баффет уклав свою найбільшу угоду: Berkshire купує Precision Castparts за $ 37,2 млрд
10 серпня 2015, 19:19
Розмір шрифта: А А А

Баффет уклав свою найбільшу угоду: Berkshire купує Precision Castparts за $ 37,2 млрд

Баффет уклав свою найбільшу угоду: Berkshire купує Precision Castparts за $ 37,2 млрд, Уоррен Баффет, пакет акцій, Berkshire Hathaway, Precision Castparts Corp
Баффет уклав свою найбільшу угоду: Berkshire купує Precision Castparts за $ 37,2 млрд

Американський мільярдер Уоррен Баффет уклав рекордну для себе угоду з придбання контрольного пакету акцій компанії – в понеділок інвесткомпанія Баффета Berkshire Hathaway оголосила про покупку виробника устаткування для аерокосмічної та енергетичної галузей Precision Castparts Corp. (PCC) за $ 37,2 млрд.

Як говориться в повідомленні Berkshire, вона заплатить $ 235 у грошовій формі за кожну акцію Precision Castparts (всього – $ 32 млрд) і візьме на себе борги компанії, яку купує більш ніж на $ 5 млрд.

Премія до ціни акцій Precision Castparts на закриття торгів 7 серпня становить 21%. За останні 12 місяців акції Precision Castparts, що базується в штаті Орегон, подешевшали на 17% на тлі обвалу цін на енергоносії, за підсумками сесії в п’ятницю її капіталізація становила $ 26,7 млрд.

У ході попередніх торгів у Нью-Йорку в понеділок котирування акцій Precision Castparts злетіли на 19%, Berkshire – знизилися на 1,8%.

 

Як очікується, операція буде завершена в I кварталі 2016 року. Передбачається, що вона підвищить річну виручку Berkshire на $ 10 млрд і розширить штат її співробітників на 30 тис. осіб (майже на 10%).

 

Berkshire з 2012 року володіє пакетом акцій Precision Castparts, який оцінюють менш ніж в $ 1 млрд.

“Я довгий час захоплювався роботою PCC, – зізнався Баффет. – І для цього були вагомі підстави: вона цінний постачальник для світової аерокосмічної галузі, одне з основних джерел американського експорту”.

Мільярдер також зазначив, що не укладав угод в нафтогазовому секторі на тлі падіння цін.

Precision Castparts постачає свою продукцію таким компаніям, як General Electric Co., Boeing Co. і Airbus Group SE. У 2014 році 70% виручки припадало на аерокосмічну галузь, 17% – на енергетичний ринок.

Вартість акцій Berkshire з початку 2015 року опустилася приблизно на 4,4% – до $ 215,463 тис. (капіталізація – майже $ 354 млрд).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Samsung інвестує у виробника електромобілів BYD

18 липня 2016, 08:51

Власник Райффайзен Банку Аваль не знизить частку нижче 67%

27 листопада 2015, 11:12

Останні новини за сьогодні: