Новини / Бізнес / Економіст: Безпроцентні кредити — найдорожчі
28 вересня 2015, 08:46
Розмір шрифта: А А А

Економіст: Безпроцентні кредити — найдорожчі

Економіст: Безпроцентні кредити - найдорожчі, безвідсоткові кредити, Український аналітичний центр
Економіст: Безпроцентні кредити — найдорожчі

Безпроцентні кредити є вивертом для призначення максимальної кількості відсотків.

Про це кореспонденту ГолосUA розповів президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.

«Безвідсоткових кредитів не буває, оскільки будь-яка позика в банку завжди передбачає виплату відсотків. Тому коли вам у рекламі кажуть, що кредит безвідсотковий, будьте готові до того, що ви насправді заплатите і 50% і 60%. Бо саме так звані безпроцентні кредити найчастіше найдорожчі!», — Застерігає економіст.

За його словами, існує пряма залежність між реальною виплатою кредиту і тим, як його пропонують. Якщо його рекламують як безвідсотковий, то клієнт заплатить дуже дорого. Якщо ж зазначений реальний, високий відсоток -; 30-36%, значить, ви, швидше за все, заплатите ці чесно зазначені відсотки.

«Логіка в тому, що вам свідомо розповідають якийсь міф, граючи на ваших емоціях і настроях, після чого вас дійсно як би обманюють. Якщо бути чесними, люди самі обманюються, оскільки вже багаторазово писано-переписано про ці безвідсоткові кредити, про те, що це міф, виверт. І якщо людина після всього цього «ведеться» на рекламу і бере такий кредит — це вже його особиста проблема. І, до речі, цей прийом винайшли не ми — запозичили досвід у Європи», — пояснив А. Охріменко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • PIERRE (анонімно) 15 січня 2016, 17:25 ссылка
    Кредит пропозицію грошей між зокрема серйозно протягом 72 годин

    Ви потрібні гроші кредитування між людьми, щоб впоратися з фінансовими труднощами, нарешті, вийти з безвиході, спровоковану банків, відмовою від файлів додатки кредитів?
    Я г-Ромен schimit особливі фінансові експерти, здатні зробити кредит на суму вам потрібно, і з умовами, які роблять ваше життя простіше. Якщо вам дійсно потрібно кредит, будь ласка, зв'яжіться зі мною по електронній пошті:
    romain05pierre.schimit@gmail.com
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: