Новини / Бізнес / «Офшорний податок»: Бізнес знайде інші лазівки
30 листопада 2011, 16:56
Розмір шрифта: А А А

«Офшорний податок»: Бізнес знайде інші лазівки

"Офшорний податок": Бізнес знайде інші лазівки, податки, офшорна зона, бізнес, Андрій Серветник, обов'язкове державне пенсійне страхування
«Офшорний податок»: Бізнес знайде інші лазівки

Введення податків на операції з офшорними зонами буде стимулювати бізнес «тікати» в інші юрисдикції, адже всіх дір для ухилення не закрити. Про це розповів партнер Податково-юридичного департаменту міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії «Делойт» Андрій Серветник.

«Сьогодні вся Європа виводить виробництво в Китай, Тайвань, Індонезію, Малайзію. У цьому немає нічого незаконного. Фінансові операції виводять в країни з меншими витратами і податками. Це стратегічний підхід», — відзначає він.

У той же час, як додає експерт, українська влада демонструє підхід, позбавлений якої б то не було стратегії. «Вони намагаються максимально підвищувати податки, встановлювати такі правила, за яких у платників податків не буде виходу — або платити драконівські ставки, або закриватися. Спроба посилити оподаткування при тому, що в інших країнах режим м‘якший, стимулюватиме втеча в інші юрисдикції. Абсолютно всіх дір для ухилення не закрити», — вважає він.

Нагадаємо, Мінсоцполітики оприлюднило законопроект «Про внесення змін до Закону»Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування «.» Оподатковуватися будуть операції з компаніями, зареєстрованими в офшорних зонах. Саме за допомогою таких операцій великий бізнес зазвичай мінімізує свої податкові зобов'язання. Ми пропонуємо запровадити 12-відсотковий збір на операції з офшорами. Кошти, отримані від цього податку, підуть до Пенсійного фонду — на виплату і підвищення пенсій, а це близько мільярда гривень ", — підкреслив Сергій Тігіпко.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

31 травня 2017, 09:07

До літа українцям готують нові податкові сюрпризи

30 травня 2017, 16:17

Все більше українців починають платити податки в Польщі

30 травня 2017, 15:45

Останні новини за сьогодні: