Новини / Бізнес / Блокчейн в реальному світі: банки готові стати новаторами
30 вересня 2016, 10:08
Розмір шрифта: А А А

Блокчейн в реальному світі: банки готові стати новаторами

Блокчейн в реальному світі: банки готові стати новаторами, блокчейн, банк, технології, стартапи
Блокчейн в реальному світі: банки готові стати новаторами

Технологія розподіленого реєстру незабаром перейде зі стадії тестування до стадії використання в реальному світі. Близько 2/3 банків мають намір використовувати технологію в реальних фінансових проектах вже в 2019 році, згідно з дослідженням IBM.

Ще недавно експерти висловлювали впевненість у тому, що застосування блокчейна для реальних транзакцій – це досить віддалена перспектива. Проте, з 200 банків, які взяли участь в дослідженні Big Blue, 15% готові до впровадження повноцінних, комерційних блокчейн-рішень вже в 2017 році, а 65% мають намір перейти до масового застосування технології протягом найближчих трьох років.

Такої думки дотримуються не тільки дрібні стартапи – великі банки з сотнями тисяч співробітників готові стати новаторами технології блокчейн. Велика частина установ – це роздрібні банки.

83% респондентів мають намір використовувати технологію в сфері довідкових даних, 80% – для роздрібних платежів, 79% – в сфері споживчого кредитування. 80% учасників дослідження впевнені, що завдяки блокчейну нові бізнес-моделі можуть з’явитися в сфері торговельних фінансів, корпоративного кредитування та довідкових даних.

Проте, 56% респондентів побоюються, що нормативні обмеження стануть головною перешкодою для розвитку технології, 54% стверджують, що бар’єром будуть недостатньо розвинені технології, 52% сумніваються в віддачі від інвестицій.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

25 квітня в Києві вдесяте пройде iForum — найбільша ІТ-конференція

24 квітня 2018, 10:33

Інвестиції в українську IT-галузь скоротилися на третину

29 травня 2017, 17:57

Останні новини за сьогодні: