Новини / Бізнес / Блумберг дає $200 мільйонів на боротьбу з палінням
23 березня 2012, 15:17
Розмір шрифта: А А А

Блумберг дає $200 мільйонів на боротьбу з палінням

Блумберг дає  $200 мільйонів на боротьбу з палінням, Майкл Блумберг, боротьба з палінням, тютюн, Світова організація охорони здоров"я
Блумберг дає $200 мільйонів на боротьбу з палінням

Всесвітньовідомий мільярдер Майкл Блумберг, який зробив боротьбу проти куріння своєї «візиткою», пообіцяв в найближчі чотири роки виділити 220 мільйонів доларів на активну боротьбу проти куріння, пише Guardian.

Більшу частину виділених коштів спрямують в країни, що є лідерами у споживанні тютюну, це — Китай, Індія, Індонезія, Росія і Бангладеш. За словами Блумберга, тютюн вбиває кожен день, саме тому не можна зупинятися, якщо боротьба вже розпочата.

Гранти отримають саме ті організації, які підтримують антитютюнові заходи і можуть провести закони, які захищають права людей, які не палять. До таких проектів належать — заборона на куріння в громадських місцях, а також поширення наочної агітації щодо шкоди куріння. До речі, він також сподівається на те, що всі вищеперелічені країни піднімуть податки для тютюнових компаній, через що подорожчають і сигарети.

Нагадуємо, що Майкл Блумберг випробував всі ці кошти в Нью-Йорку, де він мер міста. І, незважаючи на те, що такі заходи погрожували зруйнувати туріндустрію і зменшити кількість виборців, він все-таки заборонив курити в громадських місцях — барах, ресторанах, парках і пляжах. При цьому він активно проводив попереджувальні рекламні кампанії про шкоду куріння для здоров‘я людини.

Він упевнений в тому, що подорожчання сигарет — дуже ефективний спосіб боротьби проти куріння. Зокрема, він розповідає, що пачка сигарет в Нью-Йорку коштувала 25 центів, а зараз — 11 доларів. Яка користь від такого подорожчання? — Діти не можуть собі дозволити купувати такі дорогі сигарети.

Мільярдер констатує, що це проблема для світу в цілому, але здебільшого вона стосується тих країн, де рівень освіти не дотягує до світових стандартів. Як правило, цільова аудиторія всіх тютюнових компаній — бідні і неосвічені люди, які не здогадуються про шкоду куріння.

Нагадуємо останні опубліковані дані Всесвітньої організації охорони здоров’я: щороку від куріння гине близько шести мільйонів чоловік.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Створено додаток, який позбавляє від паління за допомогою віртуальної реальності

2 червня 2017, 08:16

Тютюновий гігант вирішив відмовитися від газу на харківській фабриці

23 лютого 2017, 12:21

АМКУ зобов'язав тютюнового монополіста знизити ціни

10 січня 2017, 12:55

Останні новини за сьогодні: