Новини / Бізнес / BMW планує скоротити кількість співробітників компанії в Німеччині на 7,5%.
13 березня 2008, 08:24
Розмір шрифта: А А А

BMW планує скоротити кількість співробітників компанії в Німеччині на 7,5%.

BMW планує скоротити кількість співробітників компанії в Німеччині на 7,5%., автомобілебудівний концерн, BMW, співробітники, виробництво, США
BMW планує скоротити кількість співробітників компанії в Німеччині на 7,5%.

Німецький автомобілебудівний концерн Bayerische Motoren Werke AG (BMW) має намір скоротити в найближчі два роки 7,5% від кількості співробітників компанії в Німеччині. У той же час концерн заявив, що планує збільшити виробництво в США більш ніж на 50% до 2012 р., передає Associated Press. Це рішення BMW пояснює зниженням курсу долара до цілої низки валют, а також тим, що виробляти автомобілі в Німеччині стає невигідно. Передбачається, що кількість BMW Manufacturing Co автомобілів, що випускаються в США, може досягти до вказаного року позначки 240 тис. одиниць. У 2007 р. цей показник складав 155 тис. одиниць.

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця голова департаменту персоналу BMW Ернст Бауманн заявив, що концерн має намір до кінця 2008 р. скоротити 5,6 тис. співробітників. Тоді повідомлялося про те, що скорочення торкнеться 3,1 тис. постійних працівників, з них 2,5 тис. людей в Німеччині, а також 2,5 тис. тимчасових співробітників. При цьому Е.Бауманн повідомив, що в IV кварталі 2007 р. компанію вже залишили 2,5 тис. тимчасових співробітників, і загальний обсяг скорочення, таким чином, складе 8,1 тис. людей.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • Анонімно 20 січня 2014, 07:14 ссылка
    здравствуйте величайший концерн
  • Анонімно 20 січня 2014, 07:18 ссылка
    слабо подогнать б.у тачку многодетной семье? Сделать жест доброй воли.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: