Новини / Бізнес / Бразильське м’ясо повертається в Україну
17 липня 2013, 15:02
Розмір шрифта: А А А

Бразильське м’ясо повертається в Україну

Бразильське м’ясо повертається в Україну, Бразилія, м’ясо, Україна, свинина, імпорт
Бразильське м’ясо повертається в Україну

Представник Мінагрополітики заявив про те, що Держветфітослужба дозволила деяким бразильським підприємствам поставляти в Україну свинину. Іван Бісюк також звернув увагу на те, що такий дозвіл отримало п‘ять або шість бразильських компаній, але на даний момент поставки ще поки що не почалися.

Останнім часом Бразилія була найбільшим імпортером м’яса в Україну. Заборона на ввезення бразильської продукції була введена 20 березня поточного року. Причиною такого рішення Держветфітослужби стало періодичне виявлення в м‘ясі підвищеної кількості різних мікроорганізмів. Варто звернути увагу на те, що українська ветслужба протягом останніх місяців проводила постійний моніторинг роботи своїх бразильських колег. У ході інспектування ніяких порушень виявлено не було.

Менеджери великих українських сільськогосподарських підприємств розповіли про те, що, насправді, імпорт бразильської продукції в Україну не припинявся. Так, наприклад, за перше півріччя в Україну було поставлено близько 34,4 тис. тонн м’яса. Торішні показники за аналогічний період були дещо менше і склали 32,05 тис. тонн. Глава асоціації УКАБ зазначила, що деякі поставки м‘яса оформлялися на митниці вже в квітні-травні поточного року.

Аліна Жарко розповіла про те, що, на думку експертів, зниження імпорту м’яса на 5,5% обумовлено не забороною на ввезення бразильської продукції, а зростанням продуктивності українських підприємств, хоча, за даними Держстату, виробництво свіжої та охолодженої свинини зросла всього лише на 1, 4%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: