Новини / Бізнес / Джонсон: Brexit не означає, що Великобританія покидає Європу
15 липня 2016, 09:38
Розмір шрифта: А А А

Джонсон: Brexit не означає, що Великобританія покидає Європу

Джонсон: Brexit не означає, що Великобританія покидає Європу, Великобританія, Європейський Союз, Brexit
Джонсон: Brexit не означає, що Великобританія покидає Європу

“Є величезна різниця між виходом з ЄС і нашими відносинами з Європою, які, я думаю, тільки інтенсифікуються”, – сказав Джонсон, додавши, що вихід з ЄС “жодним чином не означає покинути Європу”.

Джонсон також повідомив, що в розмові з ним держсекретар США Джон Керрі погодився з його баченням. “Його (Керрі. – Ред.) погляд такий, що після Brexit і переговорів <…> він хоче бачити більше Великобританії за кордоном, велику глобальну роль. І я вважаю, що ми маємо зараз можливість цього досягти”, – зазначив він.

Голова британського МЗС також в іронічному стилі відповів на критику на свою адресу, зокрема, з боку свого французького колеги Жана-Марка Еро, який заявив, що Джонсон “постійно брехав британському народу” під час агітації за Brexit.

“Після голосування, подібного референдуму 23 червня, було неминучим, що зі стель європейських канцелярій відпаде певна кількість штукатурки”, – сказав він, додавши, що буквально кілька годин тому Еро надіслав йому “чарівного листа”, в якому висловив надію на поглиблення двосторонніх відносин між державами в усіх сферах.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: