Новини / Бізнес / British Airways навчила рекламні білборди взаємодіяти з літаками, що летять
26 листопада 2013, 18:05
Розмір шрифта: А А А

British Airways навчила рекламні білборди взаємодіяти з літаками, що летять

British Airways навчила рекламні білборди взаємодіяти з літаками, що летять, цифровий білборд, British Airways, літак, реклама
British Airways навчила рекламні білборди взаємодіяти з літаками, що летять

Одним з головних якостей цифрових білбордів є їх інтерактивність. І зараз це набуло більш широкого змісту — завдяки British Airways, чия зовнішня інтерактивна реклама взаємодіє з літаками у небі
В рамках рекламної кампанії, запущеної на новітніх цифрових білбордах Storm від Clear Channel в Лондоні, використовуються технології стеження і розклад польотів, щоб зчитувати інформацію про появу в небі літаків BA. Коли борт виявлений, на екрані з‘являється зображення дитини, вказує на нього, і повідомлення з номером рейсу і напрямком — приміром, «Дивіться, це ж амстердамський рейс BA430», пише Mediapost.com.
За ним з’являється друге повідомлення — наприклад, «Амстердам — один із 34 міст, куди можна злітати на уїк-енд». В такому повідомленні вказуються тарифи (зазвичай самі низькі) і температура повітря в пункті призначення.
Реклама з‘явиться на дисплеях в центрі міста — на Пікаділлі, і в Західному Лондоні, в Чисуике, розташованому близько до аеропорту Хітроу.
Глава відділу продажів BA по Британії та Ірландії Річард Тамс заявив: «Ми самі, наші друзі і родичі, побачивши літак в небі, часто ворожили, куди він летить, і потім мріяли про чудовому відпочинку або теплих країнах. І ці нові технології відповідають на ці питання і нагадують людям, наскільки доступним може бути світ».
Мережа Storm, запущена Clear Channel в жовтні, складається з високоякісних цифрових білбордів, встановлених уздовж лондонських трас. Вони дозволяють розміщувати власну рекламу в креативних форматах і показувати її протягом двох годин (наприклад, у п’ятницю ввечері), так і круглий рік. Білборди доповнені налаштовуванимпідсвічуванням і цифровими табличками для рекламодавців.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Укрзалізницею» за кордон: куди і за скільки можна поїхати на поїзді

19 травня 2017, 13:44

Останні новини за сьогодні: