Новини / Бізнес / British Airways зазнає збитків в півмільярда доларів
7 листопада 2009, 12:15
Розмір шрифта: А А А

British Airways зазнає збитків в півмільярда доларів

British Airways зазнає збитків в півмільярда доларів, British Airways, прибуток, авіакомпанія
British Airways зазнає збитків в півмільярда доларів

Голова BA вважає, що останні 12 місяців були непростими в історії компанії

Компанія British Airways заявила про збитки у розмірі 292 млн фунтів стерлінгів (близько 485 млн доларів США) за період березень-вересень 2009 року. Минулого року за аналогічний період компанія отримала прибуток у розмірі 52 млн фунтів стерлінгів.

Крім того, авіаперевізник оголосив про плани про скорочення 1200 співробітників — таким чином, до березня 2010 року компанія звільнить 4900 чоловік. Авіакомпанія також повідомила, що за шість місяців цього року доходи знизилися на 13,7%.

«Авіаіндустрія продовжує переживати кризу, і цього року доходи, швидше за все, будуть менші на 1 млрд фунтів стерлінгів», — заявив глава British Airways Уїллі Уолш. У інтерв‘ю Бі-бі-сі він підкреслив, що минулий рік був непростим в історії British Airways. «Всім авіакомпаніям доводиться вирішувати ті ж самі проблеми. І зміни в діяльності компанії абсолютно необхідні для того, щоб поліпшити нашу ділову активність», — сказав Уїллі Уолш.

Нові контракти

British Airways веде переговори з профспілками відносно планів по скороченню числа співробітників і заморожуванню заробітної плати. Крім того, ряд співробітників компанії загрожує проведенням страйку.

Так, профспілка Unite проводить голосування серед своїх членів з питання проведення страйку у зв’язку з введенням нових контрактів для членів екіпажа. Легітимність дій керівництва компанії British Airways зараз розглядається у Високому суді Лондона. Підсумки голосування серед членів профспілки будуть відомі 14 грудня.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Куди українці дешево полетять цього літа

22 травня 2017, 17:23

Останні новини за сьогодні: