Новини / Бізнес / Співробітники British Airways оголосили про страйк
15 грудня 2009, 15:10
Розмір шрифта: А А А

Співробітники British Airways оголосили про страйк

Співробітники British Airways оголосили про страйк, British Airways, страйк, авіакомпанія, зарплата
Співробітники British Airways оголосили про страйк

Члени екіпажів літаків британської авіакомпанії British Airways схвалили ідею проведення страйку наприкінці грудня на знак протесту проти скорочення робочих місць і змін контрактів.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Як очікується, страйк розпочнеться з 22 грудня цього року і триватиме до 2 січня 2010 року. У ньому візьмуть участь 80% членів екіпажів.

«З важким серцем ми плануємо ці страйки на різдвяний період, але сподіваємося, що компанія зробить усе можливе, щоб їх уникнути. Ми чекаємо її відповіді і готові до переговорів у будь-який час», — заявив на брифінгу заступник голови профспілки Unite Льон Маккласкі.

При цьому він зазначив, що колектив готовий до подальших переговорів з керівництвом компанії.

Експерти вже заявили про те, що через страйк на Різдво Британії загрожує транспортний колапс. Страйк загрожує зірвати або серйозно порушити виконання декількох тисяч рейсів, а від його наслідків можуть постраждати близько 2 мільйонів пасажирів.

Рішення колективу страйкувати на Різдво та Новий рік керівництво British Airways вважає цинічним. Авіакомпанія стверджує, що її співробітники є набагато більш високооплачуваними, ніж в інших британських авіакомпаніях.

Наприклад, середня зарплата серед членів екіпажу British Airways становить 29 тисяч фунтів стерлінгів за рік, тоді як в авіакомпанії easyJet — 20 тисяч фунтів, в Virgin Atlantic — 14,4 тисячі фунтів.

Крім цього, співробітники British Airways мають значний соцпакет та витрати на відрядження.

У компанії також наголосили, що зміни в умовах роботи співробітників зроблені у зв'язку з оптимізацією штату і не є змінами у їхніх контрактах.

За заявою представників British Airways, дані заходи продиктовані фінансовими труднощами. Чистий збиток авіакомпанії за перше півріччя 2009-2010 фінансового року, що завершився 30 вересня, склав 232 млн євро порівняно зі збитком у розмірі 47 мільйонів євро, отриманого за аналогічний період 2008-2009 фінансового року.

«З жовтня ми запрошуємо профспілку Unite до переговорів для обговорення можливих варіантів. Ми, як і раніше, чекаємо, і наше запрошення залишається актуальним», — йдеться в повідомленні авіакомпанії.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Куди українці дешево полетять цього літа

22 травня 2017, 17:23

Останні новини за сьогодні: