Новини / Бізнес / BT отримала статус глобального партнера
10 серпня 2008, 08:10
Розмір шрифта: А А А

BT отримала статус глобального партнера

BT отримала статус глобального партнера, British Telecom, Cisco, телекомунікації, продажі
BT отримала статус глобального партнера

Клієнти BT зможуть оцінити рішення Cisco в будь-якій точці миру

Компанія BT (British Telecom), один з найбільших світових постачальників сучасних рішень в області інформаційних технологій і телекомунікацій, оголошує про отримання статусу глобального партнера компанії Cisco (Cisco Global Certification). BT стала четвертою компанією, що отримала даний сертифікат Cisco. Досягти цього BT вдалося, завдяки ретельному дотриманню всіх вимог до підготовки фахівців, а також програмних умов, необхідних для продажу, впровадження і підтримки новітніх рішень Cisco по всьому світу.

Удостоюючи своїх партнерів сертифікату глобального партнера, компанія Cisco визнає їх професійний досвід і ресурси, що дозволяють планувати, розробляти, упроваджувати і управляти мережевими рішеннями Cisco в будь-яких країнах світу. Компанії BT вдалося отримати даний статус завдяки вже наявній базі багатонаціональних і регіональних сертифікатів, а також відповідності строгим вимогам в області висновку контрактів, матеріально-технічного забезпечення, безпеки і безперервності бізнесу. Добившись привласнення цього статусу, компанія BT ще раз довела, що її головним пріоритетом є підтримка якнайкращих методик у всіх сферах ділової активності.

Золотий, срібний і премьер-сертіфікати Cisco видаються організаціям виходячи з їх здатності забезпечити підтримку клієнтів в якій-небудь одній країні. Глобальний сертифікат видається тим партнерам, чия кваліфікація розповсюджується на різні географічні регіони. Щоб отримати глобальний сертифікат, партнер повинен довести, що може успішно укладати контракти, організовувати матеріально-технічне забезпечення, безпеку, а також безперервність бізнесу у всіх регіонах миру.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Названий самий продаваний смартфон 2017 року

11 травня 2017, 17:57

Останні новини за сьогодні: